Bu yazımızda sizlere Swipe Coin Nedir sorusunun cevabını vererek projenin ayrıntıları açıklamaya çalışacağız.

Bu yazımızda sizlere Swipe Coin Nedir sorusunun cevabını vererek projenin ayrıntıları açıklamaya çalışacağız. Böylelikle SXP Coin hakkında bilgilere de sahip olmuş olacaksınız.

Swipe Coin Nedir? SXP Coin Nedir?

Swipe Coin kripto paralar ile ulusal para birimlerini birbirine bağlamayı amaçlıyor. Proje Ethereum blok zincirine inşa edilmiş olup platformun kendi kripto para birimi SXP Coin’dir.

Projenin tasarımına baktığımızda kullanıcıların gerek fiziksel olarak gerekse de dijital mecralarda hem nakit hem de kripto varlıklar almalarına ve harcamalarına yönelik imkan sunuluyor. Burada 3 temel araç karşımıza çıkıyor. Swipe Coin, Swipe Wallet ve Swipe Card.

Swipe Wallet, Visa ağını kullanan banka kartlarına bağlanabilme gibi bir özellik sunuyor. Swipe Coin ile Visa anlaşmaları yerlerde alışveriş yapabiliyor. Proje öylesine hızlı bir şekilde çalışıyor ki, sınır ötesi para ödeme işlemi yapacaksanız bu işlemleri üç dakika içerisinde gerçekleştirebilen bir proje var karşınızda.

Swipe Coin stake edilme özelliği ise bu coinin sahiplerine önemli avantajlar sunuyor. Belirli bir vade için stake edilince vade sonunda ödül elde edilebiliyor. Projenin avantajları yanında DeFi protokolünün siber saldırılara karşı aşık olması gibi olumsuz yönleri de bulunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ