Bu yazımızda sizlere Swipe (SXP) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Swipe (SXP) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi SXP Coin

Bu yazımızda sizlere Swipe (SXP) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Swipe (SXP) Nedir?

Swipe, kripto para birimlerinin gerçek zamanlı olarak fiat para birimleri olarak harcanmasını sağlayan bir kripto-fiat ağ geçididir. Misyonu, "mevcut ödeme ağlarını kripto para birimlerine bağlayarak kripto finansmanını ana akım haline getirmektir".

Swipe, kullanıcıların kripto para birimlerini yatırması, saklaması ve çekmesi için bir cüzdan sunar. Kullanıcılar bu kriptoları Swipe Visa banka kartı ile Visa ödemelerini destekleyen herhangi bir yerde harcayabilirler.

Swipe ayrıca, işlem ücretlerini ödemek için, bir değişim aracı olarak ve ücretlerde indirim almak için kullanılabilen bir yardımcı program tokenı olan SXP'ye sahiptir. SXP tokenındaki işlem ve para çekme ücretlerinin % 80'i otomatik olarak zincirde yakılır.

Proje, Ağustos 2019'da özel ve halka açık token satışları yoluyla 12 milyon dolar topladı.

SXP Coin Nedir?

Swipe, kullanıcılara talep üzerine fiat para birimlerinde çeşitli kripto para birimleri harcamak için erişim sağlayan bir banka kartı ve cüzdan platformu geliştirdi. Kripto-fiat dönüşümü birkaç saniye içinde yapılabilir.

Proje misyonu

Swipe, mevcut ödeme ağlarını kripto para birimlerine bağlayarak kripto finansmanını ana akım haline getirmeyi hedefliyor.

Proje değeri önerisi

Swipe, kullanıcıların, geleneksel Visa banka kartlarını kullanırken bu fonları fiat para birimlerinde harcamak için anında erişim sağlayan Kaydırma Cüzdanlarına kripto yatırmalarına olanak tanır.

Projede öne çıkanlar

Hızlı dönüştürme: Kripto para birimlerinin dönüştürmeleri gerçek zamanlı olarak yapılır ve saniyeler içinde onaylanır.

Ölçeklenebilirlik: Swipe Visa kartı, Visa ödemelerine izin veren her yerde çalışır.

Güvenlik: tüm kullanıcı varlıkları gözetim sigortası ile saklanır ve platform bir Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı ("PCI DSS") Seviye 1 sertifikası almıştır.

Kullanıcı dostu: Swipe Network zaten tüm dönüşümler için finansman kaynakları sağladığından, kart sahiplerinin kriptoyu manuel olarak fiat'a dönüştürmesine gerek yoktur.

Token deflasyonu: Kullanıcılar Swipe Network'ü kullandığında ve zincir üzerinde SXP kullandığında, işlem ve para çekme ücretlerinin% 80'i doğrudan akıllı sözleşme tarafından yakılır.

Swipe'ın ürünleri ve teknik altyapısı

Swipe Wallet, Swipe ürün ekosistemine erişim için ana merkezdir. Cüzdan, itibari para birimlerinin, sabit paraların ve diğer kripto para birimlerinin yatırılmasını, depolanmasını ve çekilmesini destekler.

Swipe Cüzdanı ayrıca desteklenen kripto para birimleri için canlı piyasa verileri sunar. Kullanıcılar, ellerinde tuttukları kripto para birimlerinin fiyat ve hacim verilerine kolaylıkla erişebilecekler.

Swipe Cüzdanı, kullanıcıların fiat para birimleri, sabit paralar veya diğer desteklenen kripto para birimleriyle kripto para birimleri satın almalarına ve satmalarına olanak tanır. Kullanıcılar, bağlantılı banka hesapları ve kredi veya banka kartlarıyla desteklenen kripto para birimleri satın alabilir.

Swipe (SXP) tokenı Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ