Bu yazımızda sizlere SwissBorg (CHSB) Nedir? sorusunun cevabını verip CHSB Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

SwissBorg (CHSB) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla CHSB Token

Bu yazımızda sizlere SwissBorg (CHSB) Nedir? sorusunun cevabını verip CHSB Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

SwissBorg (CHSB) Nedir?

SwissBorg (CHSB), dijital varlık yönetimini daha fazla birey için erişilebilir hale getirmeye odaklanan bir finans ve teknoloji uzmanları ekibi tarafından geliştirilen İsviçre merkezli bir varlık yönetimi platformu. Wealth uygulamaları, kullanıcıların blockchain tabanlı dijital varlıkları kolayca satın almasını, depolamasını ve / veya ticaretini yapmasını sağlar. SwissBorg, 2017'de piyasaya sürülmesinden bu yana, dünya çapında 24 bin bireysel katılımcıdan 52 milyon dolar toplayan başarılı bir ilk kripto para teklifi (ICO) ile izini sürmeye devam etti.

SwissBorg (CHSB): Demokratikleştirilmiş Kripto Ekonomisini Teşvik Etmek

2017'nin blok zinciri çılgınlığı ve ilk kripto para teklifi (ICO) patlaması, bebek endüstrisine binlerce kripto odaklı projeyi başlatırken, bu projelerin büyük bir kısmı o zamandan beri yaratıcıları tarafından terk edildi veya tamamen öldü.

Bununla birlikte, üç yıl geride kaldı ve SwissBorg (CHSB), kitleleri güçlendirme, finansal katılımı teşvik etme ve nihayetinde yenilikçi ürün ve hizmetleriyle dünyayı daha iyi bir yer haline getirme misyonuyla uyumlu olarak hala güçlenerek büyüyor.

SwissBorg’un CHSB’si Neden Başka Bir Altcoin Değil?

Topluluğu ilk sıraya koyan çok amaçlı bir token aslında. SwissBorg'un CHSB tokeninin sahibi, yalnızca dijital varlığın elde tutulmasıyla birlikte gelen çeşitli avantajlardan yararlanır; bunlara staking yeteneği, SwissBorg topluluğunun gelecekteki seyrini belirlemede rol oynamak için oy haklarını kullanma, Protect'e katılma uygunluğu dahildir.

Perakende yatırımcıların zararına milyonlarca dolar değerinde yerel altcoinlerini piyasalara bırakan önemli sayıda dijital varlık projesinin aksine, SwissBorg ekibi projelerinde yatırımcı öncelikli bir yaklaşım benimsedi.

Özellikle, altcoinini güvence altına almak amacıyla, CHSB değerini korumaya ve sahiplerine makul bir yatırım getirisi sağlamaya devam ediyor, SwissBorg, ayı piyasalarında büyük miktarda CHSB satın almayı ve yakmayı amaçlayan CHSB Protect & Burn programını başlattı. Wealth Uygulamasındaki işlem ücretlerinden elde edilen gelirlerin yüzde 20'si.

SwissBorg’un Protect & Burn yaklaşımı, geleneksel geri satın alma mekanizmasından farklıdır, çünkü uzun vadeli CHSB sahiplerinin, fiyatı düştüğünde CHSB'yi geri satın almak için sipariş vererek tokeni elinde tutmaları için ödüllendirilmesini sağlar.

Bu, projenin, tokenler üzerinde tipik olarak sahte arz baskısı yaratan kısa vadeli fiyat spekülatörlerinden kurtulmasına yardımcı olur, bunları açıklanan geri alım tarihlerinin öncesinde biriktirir ve ardından token fiyatını spiralde aşağıya itmek için bunları piyasaya çıkarır.

Özellikle, SwissBorg kısa süre önce ilk CHSB Protect & Burn programını tamamladı ve ortaya çıkan etki, son birkaç gün içinde CHSB'nin fiyatı ve borsa hacminin artması nedeniyle oldukça cesaret verici oldu.

Ekip, Wealth uygulamasının ve CHSB ekosisteminin üyelerinin her an platformda olup bitenlerin net bir resmini elde etmesini sağlamak için web sitesine CHSB Performansa Genel Bakış sayfası adı verilen özel bir sayfa ekledi. Bu sayfada kullanıcılar, toplam stake edilmiş CHSB miktarı (12,220,000), dolaşımdaki arz (691,886,146), yanmış dolaşımdaki arz (97,621) ve daha fazlası dahil olmak üzere Varlık Uygulaması ile ilgili önemli bilgileri gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirler.

Son Düşünceler

İnsanlara finansal varlıkları üzerinde tam kontrol verme vizyonuyla, SwissBorg kendisini hızlı bir şekilde güvenilir ve güvenilir bir kripto varlık yönetimi platformu olarak kabul etti. Blockchain teknolojisinin ethosuna güvenen SwissBorg, güven, şeffaflık ve finansal özgürlüğe değer veren demokratik bir gelecek için yapı taşlarını yerleştirmeye devam ediyor.

Kullanıcılar, SwissBorg’un çok amaçlı Wealth Uygulamasını hem Android hem de iOS platformlarında kullanarak herhangi bir güçlük çekmeden dijital varlıkları alıp satabilirler. Herhangi bir gizli ücret olmaksızın ve birkaç popüler fiat para birimini destekleyen Wealth Uygulaması, SwissBorg’un kapsayıcı bir kripto ekonomisini teşvik etme taahhüdünün bir kanıtıdır.

Ayrıca, platformun yerel dijital tokenı CHSB, SwissBorg ekosisteminin hızlı bir şekilde geliştirilmesine kendini adamış bir güç olarak işlev görmeye devam ediyor. Daha önce belirtildiği gibi, projenin Koru ve Yak programı, uzun vadeli CHSB token sahiplerinin gerektiği gibi ödüllendirilmesini sağlar. Ayrıca, CHSB tokenının sahipleri, SwissBorg'un gelecekteki seyrini belirlemek için önemli proje referandumlarına katılma seçeneğine de sahipler.

SwissBorg, kullanıcılara daha kapsayıcı ve teknolojik olarak gelişmiş bir alternatif sunarak geleneksel finansın uzun süredir el değmemiş dünyasını yapıcı bir şekilde bozmaya çalışan harekete öncülük ediyor. Blockchain teknolojisinin muazzam potansiyeline dayanan SwissBorg, bu yıl dijital varlıklar endüstrisinden ortaya çıkan bir avuç başarı öyküsünden biridir. Geleceği göz önünde bulundurulacak projelerden biri olmaya devam edecek diyebiliriz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ