Yeni DEX ile Zilliqa token sahipleri ve tüccarlar Ethereum blok zincirindeki varlıklardan yararlanma olanağına sahip olacak. Böylelikle Zilliqa’nın DeFi ekosisteminin büyümesini desteklenecek.

Switcheo, Blockchain Platformu Zilliqa İçin DEX

Yeni DEX ile Zilliqa token sahipleri ve tüccarlar Ethereum blok zincirindeki varlıklardan yararlanma olanağına sahip olacak. Böylelikle Zilliqa’nın DeFi ekosisteminin büyümesini desteklenecek.

Yüksek performanslı blockchain platformu Zilliqa, bugün NEO blockchain'deki ilk merkezsiz kripto para borsası Switcheo ile yeni bir ortaklık duyurdu.

Zilliqa DEX'teki kullanıcıların ve tüccarların alım satım hizmetlerine erişmek için kaydolmasına gerek yoktur. Bu basitleştirilmiş yerleşik işlem, API tabanlı mobil cüzdan entegrasyonları ile birleştiğinde; kullanıcıların herhangi bir altyapı engeli olmadan farklı varlıklar arasında geçiş yapmasına olanak tanır.

Sıfırdan inşa edilen ve bugünün emir defteri tabanlı DEX'lerindeki mevcut yetersizlikleri gidermek için tasarlanan yeni Zilliqa DEX, atomik takas protokolü ile birlikte Uniswap benzeri bir borsa modelinden yararlanarak tüccarların otomatik dijital varlık değişimini üstlenmelerini sağlayacak merkezi aracılar haline gelmesini sağlıyor. Buna ek olarak, kullanıcılar tutarlı bir şekilde pazar yapmayı sağlayan likidite havuzlarına katkıda bulunabilecek; işlem ücretlerini kısmalarını sağlayarak Zilliqa ekosistemindeki token sahiplerine katılımı teşvik etti.

Yüksek dereceli güvenlik standartlarıyla tasarlanan ve sezgisel kullanıcı deneyimine verdiği önemle öne çıkan Switcheo, sektörün Ethereum, EOS ve NEO tabanlı tokenlerin zincirler arası ticaretini sağlayan ilk çok zincirli DEX'idir. Dünya çapında 34.800'den fazla trader'a sahip kullanıcı tabanıyla Switcheo, bugüne kadar 24 kripto para birimini ve 43 piyasa işlem çiftini destekliyor.

Ocak 2020'de Switcheo, Neo EcoBoost programının bir parçası olarak NEO EcoFund'dan önemli bir sermaye yatırımı aldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ