Bu yazımızda sizlere Synapse (SYN) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece SYN Coin hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Synapse (SYN) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla Kripto Para SYN Coin

Bu yazımızda sizlere Synapse (SYN) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece SYN Coin hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Synapse (SYN) Nedir?

Synapse, zincirler arası iletişimi sağlayan evrensel bir birlikte çalışabilirlik protokolüdür. SYN, projenin yerel tokeni olup SYN için mevcut kullanım durumları şunları içermektedir:

  • Bootstrapping Likidite: Synapse Network'te likidite sağlayan kullanıcılara yönelik teşvikler.
  • Yönetim: 50.000'den fazla SYN tokenine sahip herhangi bir SYN sahibi, DAO tarafından oylanacak olan teklifler sunabilir.
  • Ekonomik Güvenlik ve Delegated Proof of Stake (PoS): Synapse Chain faal hale geldiğinde, noterler ve muhafızların SYN'yi bağlaması ve stake etmesi gerekecektir.

Proje, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşuyor:

  • Synapse AMM: Synapse havuzları, tüm zincirler arasında hızlı ve güvenilir likidite akışları sağlayan Synapse Network'ü birbirine bağlayan her zincirde konuşlandırılır.
  • Synapse Bridge: Synapse Bridge, kullanıcıların zincir üzerindeki varlıkları 18'den fazla EVM ve EVM olmayan blok zincirlerinde sorunsuz bir şekilde değiştirmesine olanak tanır.
  • Synapse Swap: Kullanıcılar ayrıca Synapse'i, tüm Synapse özellikli zincirlerde düşük bir kayma ile yerel stablecoin'ler veya sabitlenmiş varlıklar arasında geçiş yapmak için kullanabilirler.

Synapse Chain: Synapse Chain, zincirler arası uygulama için egemen bir yürütme ortamı olarak hizmet etmek üzere tasarlanmış, Ethereum tabanlı iyimser bir toplamadır.

22 Şubat 2023 itibariyle, SYN'nin toplam token arzı 250.000.000'dir. Mevcut dolaşımdaki arz yaklaşık 140 milyon adettir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ