Bu yazımızda sizlere Syntropy (NOIA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NOIA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Syntropy (NOIA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NOIA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Syntropy (NOIA) Nedir?

Syntropy (NOIA), yüz binlerce bilgisayarın web içeriği önbelleğe alma ve dünya çapında yerel ISS ağları aracılığıyla teslimi için varlık noktaları (POP'lar) olarak hizmet vermesini sağlar.

Syntropy, şifreleme ve optimize edilmiş performansın yerleşik olduğu ve kendisine bağlı her şey ve her şey için otomatik olarak etkinleştirildiği birleştirici bir katman aracılığıyla genel interneti güvenli ve kullanıcı merkezli bir internete dönüştürüyor.

PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, sunucular veya özel "NOIA Edge" cihazları dahil olmak üzere internet erişimi olan herhangi bir makine, NOIA Ağına katkıda bulunmak ve NOIA tokenlerinde ödüller kazanmak için kullanılabilir.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Hem mevcut hem de merkezi olmayan internetteki her web sitesi ve uygulama, NOIA'yı yalnızca masrafları azaltmak için değil, aynı zamanda daha verimli içerik dağıtımı gerçekleştirmek için içerik dağıtımı için kullanabilir.

Verimli içerik dağıtımı için işbirlikçi, geniş çapta dağılmış ve merkezi olmayan bir ağ oluşturmak için dünya çapında kullanılmayan kaynakların kullanılması.

NOIA, içerik teslim maliyetlerini önemli ölçüde azaltacak ve 4K, VR, AR ve oyun içeriği ölçeklendirmesini mümkün kılacaktır.

Sınırsız kullanılabilirlik

Yüz binlerce node’dan oluşan ağın herhangi bir coğrafi sınırlaması olmayacak. Özellikle gelişmekte olan bölgeler bundan faydalanacak.

P2P içerik teslim protokolümüz, Peer Exchange (PEX), Bittorrent, Distributed Hash Table (DHT) ve Websocket tel protokollerinin ilgili kısımlarını kullanır.

Her tür içeriği sunacak ve mevcut veya merkezi olmayan barındırma çözümlerine sorunsuz bir şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ