Syscoin (SYS) projesinden bir blockchain ölçeklenebilirlik platformu oluşturan bir ekip, ilk doğrudan SYS-ETH ana ağ değişimini bildirdi.

Syscoin (SYS), Ethereum (ETH) ile Tamamen Merkezi Olmayan Köprü Kurdu

Syscoin (SYS) projesinden bir blockchain ölçeklenebilirlik platformu oluşturan bir ekip, ilk doğrudan SYS-ETH ana ağ değişimini bildirdi.

Hız ve Ölçeklenebilirlik İçin Merkezi Olmayan Takaslar

Bir Syscoin (SYS) projesi, sıfır gecikme ve düşük işlem ücretleri ile yüksek hızlı işlem doğrulamaları sunarak merkezi olmayan uygulamaların (dApps) ölçeklenebilirlik alanını ele alıyor. Syscoin, son teknoloji bir blockchain teknolojisi olan Z-DAG (Sıfır Onaylı Asiklik Grafik) ağını kullanır.

Tipik olarak, bu tür projeler Ethereum (ETH) veya Bitcoin (BTC) gibi kripto devleri ile etkileşimde engellerle karşılaşır. Çoğunlukla yerel tokenlerini KYC / AML, saklama, yüksek ücretler ve diğer sınırlamalarla sonuçlanan merkezi borsalar aracılığıyla değiştiriyorlar.

Protokol serbest bırakıldığında, 348.000 bloktan ERC-20 tokenları doğal olarak Syscoin ekosistemine geçebilir. Bu, değişim sürecine herhangi bir üçüncü taraf katılımını siler.

Doğrudan Swaplı Daha Birçok Kullanım Örneği

Syscoin (SYS) kurucu ortağı Jagdeep Sidhu'ya göre, ‘Ethereum geliştiricileri nihayet dApp'lerini ve akıllı sözleşmelerini Syscoin protokolü aracılığıyla ölçeklendirebilirler. Bu birlikte çalışabilirlik çözümü, kripto para birimlerinin ve DeFi'nin benimsenmesinde çok önemli bir rol oynayabilir.

Böylece, yeni seçenekle Syscoin (SYS), en hızlı gelişen blok zinciri sektörlerinden biri olan merkezi olmayan finansal uygulamalar (DeFi) alanına yaklaşabilir. Ayrıca, şirket, satıcılar için anında işlem performansı sağlama gibi birçok B2C kullanım durumunu öngörebilir.

Ayrıca, yeni özellik Syscoin (SYS) 'in stablecoin odasına girmesine yardımcı olabilir. Görünüşe göre USDT ve DAI'nın ERC-20 sürümüne doğrudan takaslar mevcut.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ