Bu yazımızda sizlere Syscoin (SYS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SYS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Syscoin (SYS) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi SYS Coin

Bu yazımızda sizlere Syscoin (SYS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SYS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Syscoin (SYS) Nedir?

Syscoin, kullanıcıların hızlı, güvenli ve düşük maliyetli uygulamaları kolaylıkla oluşturmalarını sağlamayı amaçlayan bir blok zinciri protokolüdür. Ağ, hibrit bir Proof of Work ve Proof of Stake konsensüs mekanizması tarafından desteklenmektedir.

Proje, zincirler arası veri alışverişini kolaylaştırmak için Syscoin Bridge'i kurdu. Syscoin Platform Tokenleri (“SPT”), herkesin Syscoin Platformunda kendi kripto para birimi tokenini hızla oluşturmasına olanak tanır. SPT'ye bir örnek, fiziksel gümüşle desteklenen yeni bir kriptografik para sistemi olan LODE'dir.

Z-DAG (Sıfır Onay Yönlendirmeli Döngüsel Grafik), Syscoin'in çekirdek geliştiricisi ve Blockchain Foundry Inc., Jag Sidhu'nun CTO'su tarafından, Syscoin Platformunda varlıklar ve tokenler için bir ölçeklenebilirlik çözümü olarak geliştirildi.

SYS coin, ağdaki transfer işlemleri ve akıllı sözleşme uygulamaları için stake ve gas ücreti için kullanılır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ