Uzun yılların en kötü gerilemelerinden birinin ardından 2023'te toparlanma yoluna başlayan kripto piyasasının mırıldanmalarının ortasında, bazı tokenlar yalnızca fırtınadan sağ çıkmakla kalmadı, aynı zamanda muzaffer olarak ortaya çıktı ve rekabetten

TABOO Kick, Boğa Piyasasını %300 Fiyat Artışıyla Başlattı

Uzun yılların en kötü gerilemelerinden birinin ardından 2023'te toparlanma yoluna başlayan kripto piyasasının mırıldanmalarının ortasında, bazı tokenlar yalnızca fırtınadan sağ çıkmakla kalmadı, aynı zamanda muzaffer olarak ortaya çıktı ve rekabetten yoksun bırakılan alandan yararlanmaya hazır.

Blockchain alanının önde gelen oyuncularından biri olarak hızla ortaya çıkan Taboo, kendisi için oldukça iyi bir isim yaratmayı başardı ve şu anda projenin arkasında olan kırk altı binden fazla sadık yatırımcıyla övünerek oldukça büyük bir topluluk oluşturdu. Şimdiye kadar işleri doğru yapmayı başardı ve piyasa değeri bu gerçeğin bir kanıtı. Binlerce başka proje telef olup iflas ederken, Taboo küllerinden yeniden doğmak için bir fırsat olacağını bilerek işe koyuldu ve yatırımını hızlandırdı. Piyasa oynaklığı ve son çöküşün, genellikle Kripto'nun Playboy'u olarak anılan proje üzerinde çok az etkisi olmuş gibi görünüyordu.

Ve son ralli, TABOO markasını Coin Market Cap ve Coin Gecko gibi platformlarda trend listelerinin başına taşırken, daha fazla pazarlama haberi geldi.

Sadece son derece başarılı reklam panosu kampanyası bir kez daha gerçekleştirilmekle kalmayacak, aynı zamanda ikinci Konak Etkinliği, 2023'te Kademe 4 sahipleri ve ünlü konukların bir yer için sıraya girmesiyle daha büyük ve daha iyi olacak. Düzinelerce Süper Model, Lüks Villa, Süper Yat ve Ünlü DJ'i düşünün ve Taboo'nun bu son derece düşük değerli tokenden 10 bin dolardan fazla tutan herhangi bir yatırımcı için neler hazırladığını anlamaya başlayacaksınız.

Farkında olmayanlar için Taboo, cesur içerikler sunan bir platformdan daha fazlasıdır. İçerik oluşturucuları güçlendirmeyi, onlara yeteneklerini sergilemeleri için bir platform sağlamayı ve bu süreçte makul bir gelir elde etmeyi amaçlıyor. Piyasanın itibari para birimi kısmı güvensizdir, yetkililerin sıkı gözetimi altındadır, sektörde çalışanları koruyan yasalar yoktur, onları genellikle yerel yönetimin insafına bırakır ve sabit bir gelir kaynağı sunmaz. Taboo'nun ilgili tüm taraflara Tabu fantezilerini ve gönül arzularını keşfedebilecekleri güvenli ve teşvik edici bir ortam sunan uygun bir çözüm olarak ortaya çıktığı yer burasıdır.

Her Şeyin Başlangıcı Tabu

2021 yılında lansmanı yapılan proje, kurulduğu günden bu yana ilçede çok konuşuluyor. Blockchain alanına makul ölçüde aşina olan herkes bile Tabu'yu ve onun taşıdığı potansiyeli bilir. Yetişkin Eğlencesi endüstrisinin yalnızca ABD'de yıllık 15 milyar dolarlık ihtiyatlı bir tahmini var, ancak şimdiye kadar kripto alanına girmenin bir yolunu bulamadı.

Projeye Kısa Bir Genel Bakış

Taboo, diğer projelerin aksine, sektördeki en iyi içerik oluşturuculardan derlenmiş içerik sunar. Aşırı doymuş bir pazarda kıtlık yaratmayı amaçlar. Her süper model veya yetişkin başlangıcı platformda yer alamaz. Bunun yerine, kapsamlı bir tarama sürecinden geçmeleri gerekir ve ancak onay alındıktan sonra öne çıkarılırlar. Kullanıcı kısmı için Taboo 4 katmandan oluşan bir katman sistemi oluşturmuştur. Bir kullanıcının abone olduğu katman ne kadar yüksek olursa, onlar için o kadar fazla içeriğe erişilebilir.

Kademe 1 - Birinci kademe ücretsizdir ve içerik oluşturucular tarafından Kademe 1'e eklenen temel içeriğin yanı sıra daha yüksek kademelerdeki tanıtımlara erişim sağlar. Bu katman için işlem ücreti %10'dur.

 Kademe 2 - Taboo'daki ilk ücretli seviye olan 2. Kademe, kullanıcıların cüzdanlarında 1000$ bulundurmalarını veya platformda eşdeğer bir miktar yatırmalarını gerektirir. İçerik oluşturucularla görüntülü sohbet seçeneği sunmanın yanı sıra NSFW içerik düzeyine, çıplaklara ve striptizlere erişim sağlar. Bu seviyedeki kullanıcılar, resmi mağazadan yaptıkları alışverişlerde %10 indirim alır.

Kademe 3 - Bu seviyeye erişmek için, kullanıcıların platformun XXX alanlarına erişim sağlayan en az 5.000 $ tutması veya stake etmesi gerekir. Video NFT'leri, müstehcen resimler, özel etkinliklere erişim ve Tabu eşantiyonlarında 3 kat kazanma şansı içerir.

Kademe 4 - Taboo'daki en yüksek seviye olan Tier 4, gerçek eğlencenin gerçekleştiği yerdir. Cüzdanda tutulan veya yatırılan 10.000 $ ile kullanıcılar, Taboo tarafından özel malikanelerinde düzenlenen partilerde en sevdikleri içerik yaratıcılarıyla buluşma olasılığına ek olarak, üç alt katmanda bulunan her şeye erişim elde eder. 4. Katmandaki kullanıcılardan %2,5 ile en düşük işlem ücreti alınır.

Pazar yerinin 2. versiyonu geçen yıl piyasaya sürüldü ve lezzetli içeriğin yanı sıra tam staking işlevselliği sunan bir pazar yeri sunuyor. Şu anda, kilitlenme süresine bağlı olarak, uzun vadeli yatırımcılar, günlük olarak hesaplanan faizle hisselerinde %20'ye varan getiriler görebilirler.

Taboo şu anda birkaç üst düzey borsa ile görüşmelerde bulunuyor ve 2023 boyunca daha fazlasını listeleyecek, böylece Taboo tokenine ve projenin genel teşhirine ek bir destek sağlayacak. Ayrıca Taboo, web sitesinde ve platform genelinde diğer projelere reklam alanı vermeyi planlıyor, bu da Taboo'nun proje avantajı olarak önemli bir gelir elde etmesini sağlayacak.artan trafikten.

Tabu'nun her yönü iyi planlanmıştır ve bir bakıma projenin uzun vadeli sürdürülebilirliğini ve uygulanabilirliğini sağlar. Henüz yapmamış olanlar için Taboo'ya katılın ve kripto para dünyasını kasıp kavuran devrimin bir parçası olun.

Kriptonun Playboy'u Taboo hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edin: https://taboo.io/

Ayrıca, en son gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarında ve etkileşimli kanallarında Taboo'yu takip edin.

Twitter: https://mobile.twitter.com/taboo_io
Instagram: https://instagram.com/taboo.token?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Telegram: https://t.me/TABOO_OFFICIAL
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdNC5ODDYkRTbDfS8DlTq8Q
Anlaşmazlık: https://discord.gg/fuYDVuVwnd


Medya İletişim Bilgileri: -

İlgili Kişi: James Lambert
Firma Adı : TABU TOKEN
Ülke : Birleşik Krallık
Şehir: Londra
E-posta: [email protected]
Web sitesi: https://tabo.io

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ