Sadece on iki ay içinde ve şimdiden 45.000'den fazla anlayışlı yatırımcıyla Taboo, yetişkin eğlence endüstrisini sarsmaya kararlı.

Sadece on iki ay içinde ve şimdiden 45.000'den fazla anlayışlı yatırımcıyla Taboo, yetişkin eğlence endüstrisini sarsmaya kararlı. Dahası, üst düzey yatırımcılara güneşin battığı bir ortamda tüm Tabu süper modelleriyle kaynaşma şansı verecek ilk malikane partisini duyurdular.

Henüz bilmeyenler için Tabu, benzeri olmayan bir projedir. Uzun süredir var olan boşlukları doldurmayı ve ademi merkeziyetçiliği uygulayarak ve en karmaşık endüstri sorunlarına bile yenilikçi çözümler sunarak başka hiçbir büyük oyuncunun bugüne kadar ulaşamadığı seviyelere ulaşmayı hedefliyor. Basitçe söylemek gerekirse, Taboo, Blockchain'in Playboy'u olmayı hedefliyor.

$TABOO, dünya çapında en iyi 500 kripto para birimi arasında yer almaktadır. Diğer yetişkin eğlence projelerinin çoğunun heyecan verici hiçbir şeyi olmasa da, Taboo en iyi playboy modelleri, ünlüler ve moda ikonlarıyla ortaklık kurdu. Aşağıda, şu anda Taboo ile ilişkilendirilen, her birinin milyonlarca çevrimiçi takipçisi olmasa da on binlerce takipçisi olan bazı modellerin listesi bulunmaktadır:

 • Khloe Terea (Brand Ambassador)

 • Holly Barker 

 • CJ Sparxx 

 • Jenni Summers 

 • Syd Wilder 

 • Marie Madore

 • CJ Franco

 • Anya Benton

 • Claudia Fijal

 • Noel Leon

 • Quiggle Ignacio

 • Allie Mason 

 • Magdalena K.

.

Platform kısa süre önce yerel pazarını en son işlevlerle başlattı ve UI/UX'i yeniden tasarladı. Kullanıcılar artık $TABOO tokenini satın alabilir, platformun yerel NFT'lerini satabilir ve takas edebilir veya %16'lık garantili bir APY (Yıllık Yüzde Getiri) kazanmak için mevcut varlıklarını stake edebilir.

Tabu pazarı, her katmanın özel bir NFT koleksiyonu biçiminde daha yüksek düzeyde içeriğe erişim sağladığı 4 katmanlı bir sistem üzerinde çalışır. Katmanlar, o katmandaki modellere/ünlülere bağlı olarak belirlenir ve kullanıcılar gerekli koşulları sağladıktan sonra daha fazla içeriğe erişilebilir. Tier 1'e erişim ücretsiz ve herkese açıkken, Tier 2 için kullanıcıların ya cüzdanlarında 2500$ değerinde TABOO tutması veya aynı miktarı stake etmesi gerekecek. Tier 3 için, gerekli olan $TABOO token miktarı 5000$'a yükselir. Ve çok fazla beklenti ve sayısız istekten sonra, Tabu sonunda Tier 4'ü açtı!

Tabu'daki Tier-4, olabildiğince iyi. Özünde, yetişkin eğlence endüstrisinden istenen her şeye ve daha fazlasına erişim sağlar. Yatırımcıların üye olmak için 10.000 $ değerinde TABOO tokenlerini tutmaları veya stake etmeleri gerekiyor ve Taboo üyeliği talep etmek için Haziran 2022'nin sonuna kadar teklif veriyor.

Tier 4 yatırımcıları, yalnızca ilk üç katmanda bulunan özel içeriğe erişim elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda Taboo'nun işbirliği yaptığı ve Khloe Terea, Holly Barker, CJ gibi isimlerin de bulunduğu tüm modellerle dolu dolu bir gezi için bir davet alacak. Sparxx, Jenni Summers, Syd Wilder, Marie Madore, CJ Franco, Anya Benton, Claudia Fijal, Noel Leon, Quiggle Ignacio, Allie Mason, Magdalena K ve henüz açıklanmayan birkaç özel konuk.

Etkinlik, 12 Ağustos - 15 Ağustos 2022 tarihleri arasında Tayland'daki güzel bir adadaki devasa bir malikanede gerçekleştirilecek. Heyecan verici etkinlik şunları içeriyor:

Canlı DJ'ler, eğlence ve tüm TABOO modellerinin katılımıyla Tabu malikanesinde tüm gün süren partiler.

TABOO 1. Konak Fotoğraf Çekimi, partner oldukları tüm modeller ve bazı günlerde ekibe katılan özel misafirler ile. En güzeli de Tier 4 üyeleri bu çekimlerin bir parçası olma ve modellere tıklanma şansı yakalayacak.

Tabu modelleriyle beach club'da partiler.

Yerel adaları keşfetmek için özel bir yatta tüm Tabu modelleriyle bir gezi.

Lütfen unutmayın, Tier 4 sahibi olmak ve etkinliğe davetiye kazanmak için son tarih Haziran 2022'dir.

Konak etkinliği mevcut tüm kanallarda tanıtılacak ve hem dijital hem de basılı medyada kapsamlı bir şekilde yayınlanacaktır. Bu pazarlama, medyada tam olarak yer almasını ve 4 günlük etkinlik boyunca ünlü ünlü fotoğrafçıların, vlogger'ların, paparazzilerin, DJ'lerin, itfaiyecilerin, havai fişeklerin, canlı eğlencenin ve güvenliğin katılımını sağlayacaktır.

Ayrıca, Taboo, platformun kendi NFT koleksiyonu olan ve merakla beklenen TABOOPUNKS'ı piyasaya sürdü. Bunlardan birine sahip olmak, projenin markalaşması ve tanıtımı için süper modellerle özel VIP partilere doğrudan bilet sağlar. Ayrıca, TABOOPUNK NFT'ye sahip olan yatırımcılar, pazarın tüm alanlarına ve Taboo Metaverse gibi henüz geliştirilmemiş veya henüz piyasaya sürülmemiş bazı yardımcı programlara erişebilecekler.

Bir TABOOPUNK sadece bir NFT değil, platforma ve birçok olayına sınırsız erişim sağlayan fayda faktörü sayesinde başarıya açılan bir kapıdır. Bir TABOOPUNK'a sahip olmak, gerçek, nitelikli bir T4 sahibinden Mansion davetleri gibi gelen tüm avantajları elde etmese de, Taboo, 1Ç 2023'te bir TABOO Festivali ile bazı canlı etkinlikler düzenlemeyi planlıyor. bir TABOOPUNK NFT'ye sahip olabilirsiniz.

TABOOPUNK NFT koleksiyonuna göz atmak için şu adresi ziyaret edin: https://opensea. io/koleksiyon/taboopunks

Tabu, son teknolojik gelişmelerin, blok zinciri teknolojisinin optimal kullanımının ve doğru yönde adil miktarda çaba sarf etmenin işlerin nasıl arzu edilen yöne gitmesini sağlayabileceğinin mükemmel bir örneğidir. Marketplace'in 2. Sürümü ve 3. Sürümü yakında piyasaya sürülecek ve sektörde devrim yaratma potansiyeline sahip.

Ayrıca, Taboo başlangıçta belirlenen hedeflere ve zaman çizelgesine ulaşmayı başardı ve tüm kredi, 45.000'den fazla yatırımcıdan oluşan güçlü topluluğa olduğu kadar acımasız Girişimci ekibine gidiyor. Tabu, daha fazla modelle ortaklık kurma ve platformu küresel düzeyde pazarlama sürecindedir.

$TABOO şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinin 30 katı altında listeleniyor, ancak yanılmasın, malikane etkinliğinin duyurulmasından bu yana son iki haftada %100 büyümeyi başardı. Böylece, yatırımcılar bunu indirimli bir fiyat olarak görebilir ve fiyat ulaşıp önceki zirvelerini aşmadan önce TABOO$'a yatırım yapmaya başlayabilir.

Tabu hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edin: https://taboo.io

En son gelişmelerden ve haberlerden haberdar olmak için Taboo'yu mevcut tüm sosyal medya hesaplarında ve kanallarında da takip edebilirsiniz:

 Twitter: https://twitter.com/taboo_io

Telegram: https://t.me/TABOO_OFFICIAL

Anlaşmazlık: https://discord.gg/fuYDVuVwnd

Orta: https://tabootoken.medium.com/

Facebook: https://www.facebook.com/groups/422597459584568/

Instagram: https://www.instagram.com/taboo.token

Youtube: https://youtube.com/channel/UCdNC5ODDYkRTbDfS8DlTq8Q

Medya bağlantısı :

Şirket Adı: TABU TOKEN

İrtibat Kişisi: James Lambert

E-posta: [email protected]

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ