Fraktal analiz, Bitcoin fiyatının yakında başka bir çift haneli pump hareketi kaydedebileceğini gösteriyor.

Tarihin bir rehber olması halinde, Bitcoin, Nisan ayının başında gerçekleşene benzer bir büyük fiyat rallisi için hazırlanıyor olabilir.

Başka Bir Birikim Aşaması

Kript para yatırımcısı Cantering Clark, 2018'de şu anki grafik ile Aralık altları arasında "tuhaf" bir fraktal benzerlik olduğunu fark etti. 2012 yılında bu fraktalı takiben büyük bir boğa hareketi meydana geldi

Meslektaşı Josh Rager, lideri kripto paranın şu anda bir başka sıkıcı fiyat hareketi döneminin işaret ettiği biriktirme aşamasında olduğunu belirtiyor.

9 Aralık'ta, Bitcoin, yükselişe geçmeyii reddeden çok dar bir aralıkta işlem görmeye devam ediyor. CoinStats'ın verileri gösteriyor ki, yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 7.515 dolarda oturuyor.

Yap ya da Öl

Şu an itibariyle, bu tür bir anlatım Twitter'da kriptoda yaygın durumda ancak herkes boğanın yaşanacağını düşünmüyor.

Analist Jacob Cantfield tarafından yapılan bir ankete göre, ankete katılanların yüzde 47'si mevcut fiyatın büyük olasılıkla başka bir büyük parçalanmaya yol açacağına inanıyor.

Tticaret efsanesi Peter Brandt kısa süre önce BTC için 100.000 dolarlık hedefiyle "hemen yükseliş" fiyat tahminini dile getirmişti.

Bununla birlikte, en yüksek kripto para birimi Aralık 2018'in en düşük seviyesine düşecek olsaydı, Brandt, en öfkeli boğaların bile paniği bırakıp koinlerini satacağı zaman şimdiki fiyatı teslim olma noktası olarak göreceklerini vurguluyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ