Tasarımın tanımlanmasında tutarlı kalitenin ve ticari aktiviteye uygulanan estetik faktörlerin varlığını görüyoruz.

Tasarımın tanımlanmasında tutarlı kalitenin ve ticari aktiviteye uygulanan estetik faktörlerin  varlığını görüyoruz. Kripto paralara baktığımızda  bu tasarımın yansımalarına rastlamak mümkün. Tasarım aslında kripto para birimlerinin hem görünümü hem de yaşatmış olduğu his ile ilgilidir.

 Kripto para birimlerine baktığımızda her birinin ismini  yansıtan bir sembolünün olduğunu görüyoruz. Bu semboller aynı zamanda bir tasarımın ürünüdür. Kripto para birimlerinin tasarım değerlerine baktığımızda bunlar sizin dünyayı resmetmesini istediğimiz bilinçli ya da bilinçsiz değerlerdir.

Diğer taraftan bu değerler genellikle hissi  değerlerin ve araştırılmış iç süreçlerinin bir kombinasyonu durumundadır. Bir kez piyasaya sürüldükten sonra artık varlık olarak bizimle birlikte yürürler. Bu süreç boyunca projenize katılan herkesin sizin projenize ait olan değeri bulması da gerekiyor.

Tasarımı başarılı bir şekilde hayata geçirmek için  işlemsel tasarım olarak ifade edilen günümüzde ise daha çok haberleşme kanallarıyla ilgili olan tasarıma odaklanmanız gerekiyor. Burada web sayfanız , twitter veya diğer sosyal medya sayfalarınızı işlemsel tasarım olarak ele  alabilirsiniz.

Stratejik tasarım ise daha soyut bir tasarım türüdür. Kripto para projesiyle ilgili olarak organizasyonel süreçler , projenin dünyada duyulması ve amacına ulaşmak için yapılanması böyle bir tasarımı ifadelendirir. Özetle tasarım kripto para birimlerinin olmazsa olmazıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ