Blockchain girişimlerinin hızlı büyümesiyle, alanı daha da genişleten yeni ve heyecan verici projeler sürekli olarak ortaya çıkıyor.

TDeFi, Kapsamlı İnkübasyonu ile DeFi ve Dijital Varlık Projelerini Güçlendiriyor

Blockchain girişimlerinin hızlı büyümesiyle, alanı daha da genişleten yeni ve heyecan verici projeler sürekli olarak ortaya çıkıyor. Ancak bu kadar çok projenin başlatılmasıyla, bazıları kaçınılmaz olarak ve ne yazık ki çatlaklardan kayıp gidecek.

TDeFi, birinci sınıf mentorlara, ekosistem desteğine, pazarlama ve topluluk oluşturma stratejilerine, borsa listelerine, likidite sağlama ve büyüme korsanlığı ortaklıklarına erişim sağlayan Blockchain girişimleri için bir kuluçka ve danışmandır. Vulcan Verse, Bridge Network, Edverse, PalmSwap, CR Square ve Drife gibi 45'ten fazla şirkete tekliflerini geliştirerek ve token projelerinin tasarımında ve oluşturulmasında yardımcı oldular.

TDeFi, projelerin lansmanından sonraki her şeye kadar projelere yardımcı olur ve bir tokenin başarılı olması için yaşam döngüsü boyunca ihtiyaç duyduğu her şeyi kapsar. Bu girişimler için herhangi bir ön maliyet yoktur ve bu, henüz erken aşamalarda olanlar için çok faydalıdır. TDeFi, süreç boyunca yalnızca token İsteği olarak çalışır.

Her projeye, projenin portföyün geri kalanıyla ilişkiler geliştirmesine yardımcı olmak için deneyimli bir portföy yöneticisi atanır. Dahil olan her proje, BizThon veya Global Blockchain konferansları gibi TDeFi tarafından ortaklaşa düzenlenen tüm etkinliklerin varsayılan ortağı olur.

TDeFi, 45'ten fazla projeden oluşan portföyü ve başarılı olmalarına yardımcı olmak için uzun bir geçmişe sahip olmasıyla şimdiden büyük bir başarıya imza attı.

TDeFi Startup'lara Nasıl Yardımcı Olur?

Token  ekonomisi, gezinmek ve hayatta kalmak için zorlu bir manzara olabilir ve birçok büyük projenin gerçekten ne sunacaklarını gösterme şansı bulamadan ölmesine neden olabilir. Blockchain şirketlerine yatırım yapma ve bunlarla çalışma konusunda sekiz yılı aşkın deneyime sahip TDeFi ekibi, değerli projelerin hak ettikleri başarıyı elde etmesini sağlamak için gereken bilgi ve beceriyle iyi bir donanıma sahiptir.

TDeFi, yeni başlayanlar için bir dizi önemli avantaj sunar. Yardımcı olabilecekleri daha belirgin yollardan bazıları şunlardır:

Düzenlemeler ve Uyum

TDeFi, projelerin en iyi uyumlulukla uyumlu bir yapı oluşturmasına yardımcı olacak ve mevcut düzenleyici en iyi uygulamalar hakkında stratejik rehberlik sağlarken aynı zamanda büyümeyi de göz önünde bulunduracak. Dijital varlıkların benimsenmesini ilerletmek ve projelerin uygun uyumlulukla uyumlu olmasını sağlamak için farklı ülkelerin kabinlerinde bir danışman ekibi çalışıyor.

Fikir ve Mentorluk

Projeler, DeFi, Metaverse, GameFi vb. gibi geleceğin teknoloji projelerine aktif olarak katkıda bulunan ve bunları destekleyen profesyonellerden oluşan bir ekiple birlikte çalışacak. Bu deneyim sayesinde ekip, projelere yardımcı olmak için genel tavsiyelerle birlikte denenmiş ve test edilmiş stratejiler sunabilir.

TDeFi, 2015'ten beri Blockchain Evanjelist, Yatırımcı ve Konuşmacı olan CEO'su Bay Gaurav Dubey tarafından yönetiliyor. Gelişmekte olan teknolojilere olan sevgisi onu Blockchain'e yönlendirdi ve o zamandan beri yüzlerce projeye yardım ediyor. Ekip ayrıca Operasyon Başkanı Rishabh Gupta, Ticaret ve Değerleme Başkanı Ateeq Farooqui, Yatırımcı İlişkileri Başkanı Henrik Rasmussen ve Analist/Portföy Yöneticilerinden oluşan bir ekipten oluşmaktadır. Bu olağanüstü ekip sayesinde, TDeFi, yeni başlayanların sadece dijital varlık ve Blockchain alanında değil, aynı zamanda geleneksel finansta da mentorlar ve danışmanlarla net bir anlayış ve bağlantılar kazanmalarına yardımcı olabilir.

Yatırımcılar ve Etkileyenler Bir Araya Geliyor

Bir projenin başarısını sağlamak için, kurucu ekibin vizyonuyla uyumlu erken aşamada bir girişim ve stratejik bir yatırımcı bulması zorunludur. Bu nedenle, TDeFi, projelere token tahsisi kurma ve token satışlarını bir borsada listelenene kadar her turda yatırımcıları başarılı bir şekilde çekecek şekilde yapılandırma konusunda tavsiyelerde bulunur.

TDeFi ağı sayesinde projeler, dijital varlık topluluğundaki en önde gelen ve saygın etkileyicilerden bazılarına bağlanabilir. Bu etkileyiciler, profesyonelce yazılmış makaleler ve hedeflenen yerleştirme ile teknolojide deneyime sahiptir. Onların yardımıyla, proje farkındalık yaratmak için daha fazla erişim kazanacaktır.

Token Yapısı ve Ekonomisi

Tokenleri  çevreleyen dağıtım ve ekonomi, bir projenin benimsenmesinin çok önemli bir parçasıdır. Tokenlerin nasıl işlendiği, ekibin uzun vadeli hedeflerini yansıtırken aynı zamanda projenin tüm kullanıcılarını teşvik etmelidir.

TDeFi'nin token ekonomisi danışmanları ve analistleri, büyüme odaklı token ekonomisi tasarlayarak ve token faydasını şekillendirerek projeleri destekler. TDeFi Alliance, geniş bir ticaret firmaları, yatırımcılar ve likidite sağlayıcıları ağıyla çalışarak erken aşama DeFi projeleri için likiditenin yeniden başlatılmasına yardımcı olur. Ekip ayrıca, listeleme sürecinden sonra bile büyüme yönetimine ve benimsemeye yardımcı olacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ