BTCUSD'nin 8.600 dolara düşmesiyle, yatırımcılar BTC daha da düşmeye devam ederse sermayelerini kaybedebileceklerinden endişe ediyorlar.

Teknikler Bitcoin

BTCUSD'nin 8.600 dolara düşmesiyle, yatırımcılar BTC daha da düşmeye devam ederse sermayelerini kaybedebileceklerinden endişe ediyorlar. Ancak, teknikler yakında kartlarda bir iyileşme olduğunu ve yatırımcıların sabırlı olmaları gerektiğini gösteriyor.

Bu hareketli ayın son haftasına girdik. Bitcoin’in 10.000 dolarını geçmesine ve sonrasında da 8.200 dolara düşmesine tanık olduk.

BTC için Hash gücündeki düşüş, onu bir kapitülasyona sokması muhtemeldir. Bitcoin Hash gücü son olarak 2018'de bu aşamaya girdi. İyileşme BTCUSD için % 3000 geri dönüşe tanık oldu.

Bitcoin, kazancını ayın başlarında ulaştığı 10.000 dolarlık değerden düşürüyor. Aslında BTC, Satoshi'nin on bir yaşındaki Bitcoin'lerini sattığı söylentileri bahanesiyle bir miktar yüzleşti, ancak bu söylentiler yanlış çıktı.

Bununla birlikte, satışlar daha çok BTC'nin 10.000 dolarlık çizgiyi aşması için psikolojik bir engel tarafından yönlendirildi. Hızlı kar arayan birkaç yatırımcı, BTCUSD için daha fazla artış konusunda şüpheci olduklarından varlıklarını sattılar.

Yatırım sermayelerini kaybetmek istemeyen diğer yatırımcıların zihninde oynadı. Böylece, küçük bir seviye yatırımda böyle bir domino etkisi yaratabilir.

BTCUSD için saatlik zaman dilimi, 8.600 $ 'lık düşük seviyelerinden bir miktar iyileştiğini gösteriyor. Bitcoin şu anda 8.810 dolar civarında işlem görüyor.

Göreceli Güç Endeksi veya RSI'nın yönlerini aşırı satım bölgesinden değiştirdiğini ve şimdi yükseldiğini görebiliyoruz. BTCUSD yatırımcıları için olumlu bir işaret.

 Bununla birlikte, BTCUSD 9.400 $ 'ı aştığı için yatırımcılar başka bir satış turu bekleyebilirler. BTC'yi kısa vadeli bir bakış açısıyla satın alan yatırımcılar başabaş kalmak veya küçük karlarla çıkmak isteyeceklerdir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ