Bitcoin tutkunları her ne kadar işlerini çoğunlukla halletse de masa başında olanlar içim ekranlar son derece önemli hale gelmiş durumda.

Bitcoin tutkunları her ne kadar işlerini çoğunlukla halletse de masa başında olanlar içim ekranlar son derece önemli hale gelmiş durumda. Bu çerçevede televizyonların kullanımının yaygınlaştığı bir dönemi hep birlikte yaşıyoruz.

Televizyon teknolojilerinden bahsediyorum aslında. 2022 yılının trendi olacak konular arasında yer alıyor televizyon teknolojileri. Bu yıl daha büyük, daha iyi görüntü sunan televizyon modellerini göreceğiz. 8K televizyonlar, belki de 16K çözünürlükte olanlar piyasaya çıkacak.

Bu yıl ayrıca yeni laptoplar, akıllı ev sistemleri , akıllı telefonlar, kulaklıklar, sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojileri en çok ilgiyi çekecek konular arasında yer alacak. Diğer tarafta Intel, AMD ve Nuidia’nın yeni işlemcilerini piyasaya sürmesi bekleniyor.

Samsung Mikro LED ekranları ile televizyonlara demlik, canlı renkler, daha yüksek netlik ve kontrast getirecek. Bu çerçevede en net görüntülerin ve en etkileyici seslerin sunulması da sağlanıyor.

TCL’nin yeni 6 serisi Mini LED TV’sini bu yıl duyurması bekleniyor. Yer sorununu sıfıra indiren TCL ayrıca cep telefonları ile tablet modellerini de sergileyebilir. LG ise bu yıl esnek ekranlı televizyon modelleri ile dikkat çekecek.

Bitcoin tutkunları için yüksek çözünürlüklü ve pratik kullanımı olan ekran modelleri piyasanın rahat bir şekilde takip edilmesi açısından son derece önem taşıyor. Çalışmalarını yoğun bir şekilde ekranlardan yapan kripto para tutkunlarının merakla beklediği yeni teknolojiler yaşamı kolaylaştırmanın yanı sıra çalışmayı da zevkli hale getiriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ