Shiba Inu ekosistemindeki çekirdek geliştiriciler, SXSW 2023 Konferansında sunum yapacak.

Teksas

Shiba Inu ekosistemindeki çekirdek geliştiriciler, SXSW 2023 Konferansında sunum yapacak.
Bu sunum, diğer Shiba Inu çözümlerinin tanıtımını desteklemek için tasarlanmıştır.

Daha geniş Web3.0 ekosistemi, Shibarium, Shib: The Metaverse ve Shiba Inu ekosistemindeki diğer yenilikçi ürünlerin piyasaya sürülmesi için hazırlanıyor. Şu anda yutturmaca yüksek olsa da, bazı topluluk üyeleri şimdi sanal arazi satın alarak protokolün geleceğinde aktif olarak bir pozisyon almak için yaygara koparıyor.

Shiba Inu ekibi Austin, Teksas'ta yapılacak olan SXSW 2023 Konferansında tarihi bir sunum yapmaya hazır olduğundan, değerlemeler tahtanın ötesine geçebileceğinden, bu duygu anlaşılabilir.

Hem Shiba Inu hem de SHIB: The Metaverse tarafından özel sunumlar yapılacak ve memecoin'in metaverse dünyasını oluşturan 11 merkezden biri olan WAGMI Temple'ın bir vitrini yer alacak.

Muhteşem WAGMI Temple Hub'ın dünya prömiyerini sunacağımız XR Experience Spotlights'tan biri olarak öne çıkma fırsatına sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız!

Shiba Inu ekibi, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Konferansın 10 Mart'tan 14 Mart'a kadar gerçekleşmesi planlanıyor ve Shiba Inu'nun aylardır üzerinde çalıştığı görsel olarak çekici meta evrene benzersiz bir bakış açısı kazandıracak. Memecoinin konferansa katılımını çevreleyen artan duygu, getireceği teşhirdir.

Memecoin'in geleceği vizyonuna güvenen her topluluk üyesinin adı olan Shib Army, protokolün bu yıl SXSW Konferansına katılacağının ilk ifşasından bu yana kendinden geçmiş durumda.

Shiba Inu ve Shibarium Hype

Shiba Inu, merakla beklenen Shibarium protokolünün lansmanı sayesinde topluluğunda büyük beklentiler oluşturmayı başardığı için son zamanlarda gergin durumda.

Shiba Inu protokolünün lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, misyonu için çok umut verici bir iniş olan Shibarium ile halihazırda ortak olmak isteyen bir dizi yerleşik Web3.0 protokolü olduğunu ima etti.

Shiba Inu topluluğunun tüm ürünleri ve yenilikleri arasında derin bir ilişki olduğunu ve her birinin günümüzün Web3.0 gelişiminin temel yönlerine yanıtlar sunmayı hedeflediğini belirtmekte fayda var.

Örneğin Shib: The Metaverse'i ele alalım, ekip, diğerlerinin yanı sıra Yuga Labs'ın Otherside ve Decentraland gibi diğer yenilikçi Web3.0 devlerinin büyüyen metaverse merkezlerine memecoinin alternatifi olarak piyasaya sürüldü. Ayrıca Shibarium protokolü, Ethereum blok zincirinde yerleşik bir katman-2 ağıdır.

En iyi Amerikan ticaret platformu Coinbase Global Inc. tarafından yakın zamanda tanıtılan sıralamadaki en yeni L2 olan Polygon, Optimism ve Base gibileriyle doğrudan rekabet edecek şekilde ayarlanmıştır. Memecoin şu anda kendisini tek duraklı bir mağaza olarak konumlandırıyor. Web3.0 ile ilgili her şey için ve bu SXSW 2023 Konferansı, yaratıcılığını duyurmayı başarmak için önemli bir kapıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ