Telegram, bir duyuruda, blockchain projesi TON ve yaklaşmakta olan kripto para birimi Gram hakkındaki söylentileri ve spekülasyonları sildi.

Telegram, TON Blok Zinciri ve Gram Hakkındaki Söylentileri Temizliyor

Telegram, bir duyuruda, blockchain projesi TON ve yaklaşmakta olan kripto para birimi Gram hakkındaki söylentileri ve spekülasyonları sildi.

Şifrelenmiş mesajlaşma devi Telegram, Gram'ın geleneksel para birimlerine gerçek bir iltifat olacağını ve küresel günlük ticari işlemlerin hızını, verimliliğini ve güvenliğini artıracağını umduklarını söyleyen bir blog yazısı yayınladı. Telegram ayrıca, kimsenin Gram'ı henüz kripto para birimini başlatmadığı için satın alamayacağı veya satamayacağı konusunda uyardı.

TON, Üçüncü Taraflarca Dağıtılacak ve Sürdürülecek

Telegram, blog gönderisinde, Telegram ve bağlı kuruluşlarının, TON blok zinciri için herhangi bir uygulama veya özellik geliştirmek için herhangi bir söz veya taahhütte bulunmadıklarını yazdı. Şirket ayrıca, üçüncü taraf geliştiriciler ve diğerlerinin merkezi olmayan topluluğunun, uygulamaların ve akıllı sözleşmelerin geliştirilmesi yoluyla TON ekosistemine katkıda bulunacağını umduklarını yazdı.

Telegram’ın Tokenı Zengin Olmanıza Yardımcı Olmaz

Şirket ayrıca insanların Gram satın alması veya elinde bulundurması nedeniyle herhangi bir kar beklememesi gerektiğini açıkladı. Gramların TON ekosistemindeki kullanıcılar arasında bir değişim aracı olarak hizmet etmesi amaçlanmıştır ve hiç kimse Telegram'ın kripto para biriminin satın alınması, satışı veya elde edilmesinden herhangi bir kâr beklememelidir. Mesajlaşma devi ayrıca bir kripto para birimini tutmayı veya satın almayı içeren risk faktörleri hakkında da uyardı. Mesajda, “Kullanıcılar Gram'ın zaman içinde değerde azalma veya hatta tüm parasal değerlerini kaybetme riskinin tamamen farkında olmalıdır.” Şu anda şirket SEC'e karşı yasal bir savaşla karşı karşıya.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ