2023'ün 2. çeyreğinde L1 ekibi, Terra Classic v.2.0.0'ın ana ağdaki lansmanıyla birlikte kapsamlı testlerini yürütecek.

Terra Classic Ekibi, Önde Gelen Önemli Projelerle 2023


2023'ün 2. çeyreğinde L1 ekibi, Terra Classic v.2.0.0'ın ana ağdaki lansmanıyla birlikte kapsamlı testlerini yürütecek.
2023'ün 2. çeyreğine yönelik çalışmayı finanse etmek için L1 ekibi 139,5 bin dolarlık bir fonun serbest bırakılması için pazarlık yapıyor. Bu fonlar, projede yer alan tüm geliştiriciler arasında paylaştırılacaktır.

29 Mart Çarşamba günü Terra Classic Ortak L1 Görev Gücü, 2023'ün ikinci çeyreği için Terra Classic blok zinciri üzerindeki çalışması için fon talep ederken yol haritasını yayınladı. Yol haritası, LUNC'nin devam eden fiyat hareketini artırmaya yardımcı olacak bazı önemli projeleri içeriyor. ilerde. L1 ekibinin proje yöneticisi LuncBurnArmy, Agora'da Terra Classic için Q2 yol haritasını ve Finansman teklifini güncelledi.

Yol haritasındaki en önemli geliştirme çalışmalarından biri, Terra Classic v.2.0.0'ın ana ağda lansmanıyla birlikte kapsamlı testini içeriyordu. Ayrıca, Kujira gibi Cosmos ağları ile parite içinde çalışabilmeleri için Terra Classic için bir bağlantı kurmanın yanı sıra v.2.1.0'ın dağıtımını da içerir.

Ekip, Terra Classic v.2.0.0'ı 31 Mart Cuma günü test ağında yayınlayacak. Ayrıca ekip, Ziggy USTC yeniden düzenleme planı için teknik ve geliştirme desteği sağlamayı da planlıyor. Ancak bu, topluluk yönetişiminin yanı sıra düzenleyici ve yasal gerekliliklere bağlı olacaktır. Ekip, bir Klasik İstasyon geliştirmek ve rampa yetenekleri oluşturmak için L2 ekibiyle birlikte çalışacaktır.

Sonraki Aylar İçin Güncellemeler

Gelecek ay, Nisan ayında ekip, Terra Classic v.2.0.0 için daha fazla test yapmaya odaklanacak. Başarılı testlerden sonra ekip, ana ağ lansmanını planlamaya devam edecektir. Ek olarak, L1 ekibi topluluk gözetim ekibinde de bazı değişiklikler yapmayı planlıyorlar.
Ekip, Mayıs ayında v.2.1.0'ın testine başlayacak ve ana ağdaki lansmanını daha da planlayacak. Ayrıca ekip, Cosmos'ta yerleşik bir blockchain ekosistemi olan Kujira'ya Inter Blockchain Communication (IBC) kanalı açmanın yanı sıra Ziggy USTC yeniden sabitleme projesini de destekleyecek.
Ekip, Q2'nin son ayında, yani Haziran'da Terra Classic için Q3 2023'ten Q3 2025'e kadar iki yıllık bir yol haritası yayınlayacak. Ek olarak, Q2 geliştirme çalışmalarını tamamlayacak ve Classic istasyonu için diğer rampa teknolojilerini test edecekler.
2023'ün 2. çeyreğine yönelik çalışmayı finanse etmek için L1 ekibi 139,5 bin dolarlık bir fonun serbest bırakılması için pazarlık yapıyor. Bu fonların bölünmesi 1 tam zamanlı geliştirici, Tobias "Zaradar" Andersen (13,88 bin dolar × 3 ay) ve 3 yarı zamanlı geliştirici (6,88 bin dolar × 3 geliştirici × 3 ay) arasında gerçekleşecek. Aynı zamanda, LuncBurnArmy de 3 ay için 6.88 bin dolar alacak. Aynı zamanda, iki genç geliştirici 3 ay için 1.25 bin dolar alacak.

Bu gelişmeler yaşanırken, LUNC staking'i %14'ün üzerinde bir oranla tekrar 960 milyar sınırını geçti.

İlginç bir şekilde, LUNC'nin duyarlılıktaki son değişiklikleri, piyasadaki AI yutturmacasına bağlanabilir. LUNC geliştiricisi Edward Kim kısa süre önce Terra Classic'in önümüzdeki aylarda bir AI blok zinciri olma potansiyeline sahip olduğunu belirtti. Son blog gönderisinde Kim şunları söyledi:

Mutabakat katmanının ötesindeki bilgi işlem gücünden yararlanmak için Katman-1 altyapısıyla doğrudan etkileşime giren özel bir makine öğrenimi Cosmos modülü geliştirdim.

Terra Classic'in yerel kripto para birimi olan LUNC şu anda 725 milyon dolarlık piyasa değeriyle 0,000123 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ