LUNC topluluğu Terra Rebels Station, yakın zamanda ortaya çıkan Station cüzdan yazılımına bir alternatif olarak artık faaliyette.

LUNC topluluğu Terra Rebels Station, yakın zamanda ortaya çıkan Station cüzdan yazılımına bir alternatif olarak artık faaliyette.

LUNC topluluğu Terra Rebels Station (1), Terra Rebels tarafından blockchain şirketi Terraform Labs (TFL) ve yaratıcısı ve CEO'su Do Kwon'dan ayrılma planının duyurulmasının ardından yakın zamanda ortaya çıkan Station cüzdan yazılımına bir alternatif olarak artık faaliyette.

LUNC DAO, Terra ekosistem canlandırma planının bir parçası olarak Terra Classic (LUNC) (2) için İstasyon cüzdan desteğinin sona erdiğini açıkladıktan ve Terra Rebels geliştiricilerini desteğin devam etmesi için iyileştirmeler yapmaya teşvik ettikten sonra topluluk yeni bir istasyon inşa etti. Özellikle, Terra Rebels geliştiricilerinden biri olan VegasMorph, tamamen işlevsel Terra Rebels Station uygulamasını Twitter'da tanıttı. 7 Aralık'ta, istasyonun destekçileri ve isyancı üyeler.

YTFL, LUNC İçin Terra Station Desteğini Durdurur

LUNC DAO'nun 6 Aralık'ta söylediği gibi, altı ay önce Terraform Labs, tüm Cosmos zincirleri için ücretsiz destek sağlama vizyonuyla yeni bir cüzdan uygulaması olan Interchain Station'ı geliştirmeye başladı.

Terra Classic, önemli kayıplar yaşayan kripto para piyasasına rağmen %10'dan fazla tırmanıyor. DAO, cüzdanların genel olarak LUNC'nizi depolamadığı, bunun yerine "basitçe blok zinciri ile iletişim kurmak için bir mekanizma" olduğu için, kullanıcıların "LUNC'sinin Terra Station veya başka herhangi bir cüzdanda değil, LUNC Columbus 5 zincirinde yaşadığını" söyledi. " açıklamasına göre.

Ayrıca, LUNC DAO'ya göre, "ek Cosmos zincirlerinin LUNC'ye kaydolmak istemesi durumunda, TR bu güncellemeleri yapana kadar yeni İstasyon cüzdanı ile uyumlu değildir" ifadesine yer verilen açıklamada, "destek almak için bu ayarlamaların yapılmasının" "tamamen" olduğu ifade edildi. TR / LUNC Topluluğu için gönüllü." DAO, mevcut Terra Station, XDefi, Trust cüzdanı, Rebel Station ve benzerlerinin hepsinin LUNC'yi desteklemeye devam edeceğini ileri sürdü.

TFL'den Uzaklaşmak

Buna rağmen Terra Rebels, topluluk havuzu harcama planında, Terra Station 14 Aralık'a kadar LUNC'yi desteklemeyi bıraktığında topluluğun Rebel Station'a (3) taşınacağını ve LUNC'nin "önemli ve pahalı L1 geliştirme çalışması olmaksızın" yeni İstasyon ile uyumsuz olduğunu belirtti. " (4) Teklifte belirtildiği gibi: Bu onarımın 150.000$'a mal olacağını ve tamamlanmasının iki ay süreceğini tahmin ediyoruz. Daha önce topluluğun TFL altyapısından ve CEO Do Kwon'dan ayrılma niyetini ifade eden Terra Classic Revival Yol Haritası da Terra Rebels ile birleştirildi.

Görüntü kaynağı: Tradingview.com
Terra Rebels İstasyonu lansmanının duyurusu, henüz LUNC fiyatında kayda değer bir değişikliğe yol açmadı. Ancak, token son birkaç saat içinde kademeli bir toparlanma kaydetti. Özellikle, Terra Classic'in LUNC jetonu, toparlanmaya çalışırken önceki güne göre %4,27 düşüşle ancak önceki yedi güne göre %2,28 artışla şu anda 0,0001653 $'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ