Kripto para birimleri tüm dünyada manşetlere konu oluyor ve birçok kimse geleneksel işlem yöntemlerinin yerini alıp alamayacağını merak ediyor.

TETRA PAY (TPAY) TOKEN - Kripto Paranın Geleceği

Kripto para birimleri tüm dünyada manşetlere konu oluyor ve birçok kimse geleneksel işlem yöntemlerinin yerini alıp alamayacağını merak ediyor.

Dijital dünyada ilerleme kaydetmek kripto para birimidir. Yavaş büyüyen bir ekosistem, bu dinamik pazara yatırım yapma ve başlama fırsatına sahip olan birçok kişiyle birleşiyor. Son araştırmalara göre, bu dijital varlığın aktif kullanıcı sayısı birkaç yıl içinde neredeyse 66 milyon yeni kullanıcı ile arttı. Hem özel sektör hem de kamu sektörü kripto para fikrine ilgi gösterirken, bu dijital tokenlerin geleceği oldukça parlak görünüyor. Fikir, kriptografinin başlamasıyla onlarca yıl önce tasarlandı. Teknolojinin rafine edilmesi ve teknolojinin güvenilirliği, kripto para birimlerinin modern neslin temelini oluşturmasına yardımcı oldu. Kripto para birimlerinin geniş başarısına sahip olan dünya, TPAY tokenleriyle tanıştırıldı. Ödemelerinizi yönetmenin devrim niteliğinde yeni bir yolu.

Tetra Pay International INC. tarafından 2021'de tanıtılan, dinamik yeni bir girişimci ve TPAY tokenlerinin oluşumunun arkasındaki aktör ve ana mimar olan CEO Highphill Mathews'in beynidir. Blockchain teknolojisine dayanan TPAY tokenleri, girişi ile dijital işlem sahnesinde devrim yaratmayı, herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan işlemleri çok daha kolay ve sorunsuz hale getirmeyi amaçlıyor. TPAY tokenleri her yerde manşetlere konu olurken, kripto para biriminin genel olarak dijital bir geleceğe nasıl bir sonraki adım olabileceğini merak etmekten vazgeçemeyiz. İşte düşünmek için bazı yiyecekler.

● Çok sayıda alım: Dünya yeni dijital çağa girerken, giderek daha fazla oyuncu kripto para birimlerinin geleneksel işlem modlarına göre sunduğu değeri ve faydaları anlamaya başlıyor. Hem özel sektörün hem de kamu sektörünün dijital varlığa yoğun ilgi göstermesiyle, kripto para birimlerinin meşru bir ödeme şekli olarak kabul edildiği daha da fazla yol var. Dünya yavaş yavaş kripto para birimlerini benimserken, kullanıcıları herhangi bir çevrimiçi tehditten korumak için her zaman yeni politikalar ve düzenlemeler düşünülüyor. Bu tür politikalar yalnızca kullanıcıları korumakla kalmayacak, aynı zamanda sektördeki sosyal olmayan unsurların başarıyla ayıklanmasına da yardımcı olacaktır.

● İşlemsel avantajlar: Kripto para birimlerinin ilgi odağı haline gelmesiyle birlikte, giderek daha fazla kullanıcı kriptolarda ve diğer dijital varlıklarda yaşamayı düşünüyor. Teknoloji şaşırtıcı bir hızla gelişmeye devam ederken, kripto endüstrisi geleneksel işlem yöntemlerinden biri olduğunu kanıtlıyor.

o Güvenlik: TPAY tokenleri gibi kripto para birimleri merkezi değildir ve bu nedenle düzenlemesinden tek bir kuruluş veya kurum sorumlu değildir. Ve kripto para birimleri kullanılarak yapılan işlemler tamamen hack proof olduğundan, fonların iletimi son derece güvenli bir şekilde yapılır.

o Gizlilik: Kripto para birimleri, bu işlemler farklı kriptografik teknikler kullanılarak yapıldığından kullanıcıların tamamen anonim olmalarını sağlar. Bu adımlar kullanıcının güvenliğini sağlamaya yardımcı olduğundan, kullanıcının kimliği ve gizliliği çevrimiçi ortamda tamamen güvendedir. İşlemler sırasında kullanılan tüm veriler, yetkisiz bir kişi tarafından kelimenin tam anlamıyla görünmez olacaktır.

● Kolay Erişim: Resmi finansal hizmetlere erişimi olmayan bir kişiye para göndermek istiyorsanız, kripto para birimleri bu durumda en iyi seçeneğiniz olacağından emin olabilirsiniz. Bir kişinin banka hesabı olmasa bile, dijital cüzdanlarına ödeme almak için kripto para birimini kolayca kullanabilir.

Tarih geçecek bir şeyse, kripto para birimleri, paydaşların finansal devrimdeki yerini sağlamlaştırmasına ve geleneksel işlem zincirini potansiyel olarak bozma gücüne sahip olmasına yardımcı olacaktır. Kripto para birimleri kullanılarak yapılan tüm işlemler son derece güvenlidir ve ayrıca sizinle ödediğiniz kişi arasındaki aracıları ortadan kaldırır, bu da çok daha düşük işlem ücretleri ve normalde bankalar gibi büyük finans kurumları tarafından alınan diğer vergilerle sonuçlanır.

Gelin ve bu geleceğe dönük kripto para birimine yatırım yaparak bize katılın, büyük borsalarda düzenlenen IEO'lara katılabilirsiniz. TPAY IEO'ları sunan en dikkat çekici borsalardan biri ProBit. İşte ProBit'te IEO'nun farklı aşamalarının ayrıntılı bir programı.

İlk tur 2 Temmuz KST 12:00'de başladı ve 6 Temmuz KST 12:00'de PROB için yüzde 15 ve diğer para birimleri için yüzde 10 bonus oranıyla sona erecek. Minimum satın alma miktarı 1 TPAY, maksimum çubuk ise herhangi bir satış bonusu dahil 2.000.000 TPAY olarak belirlenmiştir. Fiyat 0,25 ABD doları olarak ayrılmıştır. Ardından 9 Temmuz saat 15:00 KST'de başlayacak ve 15 Temmuz KST 15:00'de sona erecek olan 2. tur geliyor. PROB ve diğer teklif para birimleri için bonus oranları, minimum işlem 1 TPAY olarak belirlenirken, maksimum işlem her türlü satış bonusu dahil 2.000.000 TPAY olarak belirlenirken, sırasıyla yüzde 15 ve yüzde 10 olarak belirlenmiştir. İkinci tur için fiyat 0,30 dolar olarak belirlendi. TPAY IEO'nun üçüncü ve son turunun 16 Temmuz saat 15:00 KST'den başlaması planlanıyor ve 21 Temmuz KST göre 15:00 KST'de 0,35$'a kadar devam edecek. Bonus oranları birinci ve ikinci turlara benzer ve minimum işlem çubuğu 1 TPAY olarak belirlenirken, maksimum miktar herhangi bir satış bonusu dahil 2.000.000 TPAY tokeni olarak belirleniyor. Bu yüzden güvenli bir geleceğe sahip olmak için ekibimizle el ele verin.

ProBit'in yanı sıra LATOKEN, kripto para birimimize yatırım yapmak için erişebileceğiniz bir web sitesidir. LATOKEN'de IEO'nun farklı aşamalarının satın alınması için tarihler planlanacak. Satışlar iki tura ayrılır. İlk tur 17 Haziran'da başladı. Fiyat başına 0,25 ABD doları olarak tahsis edilen. 25.000.000 tokeni satışı ile yapıldı. İkinci tur, bu yılın 1 Temmuz'dan 15 Temmuz'a kadar başladı. Fiyat, kişi başına 0,35 ABD doları olarak tahsis edilmiştir. 25.000.000 token satışı yapılacak.

Daha fazla Bilgi almak için https://tpaytoken.io/ adresini ziyaret edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ