Daha geniş kripto piyasası 800 milyar doların üzerinde piyasa değerini konsolide ederken, bazı altcoinler güçlü bir hamle yapıyor.

The Graph, Litecoin, Internet Computer ve Terra Classic Piyasadan Daha İyi Performans Gösteriyor

Daha geniş kripto piyasası 800 milyar doların üzerinde piyasa değerini konsolide ederken, bazı altcoinler güçlü bir hamle yapıyor.
Terra Classic (LUNC) Pazartesi günü yaklaşık %16 arttı ve Aralık ayı için en iyi performans gösteren altcoinlerden biri.

2022 yılının sonunun hemen öncesinde, daha geniş kripto pazarı, yaklaşık 800 milyar dolarlık piyasa değerinde gezinmeye devam ediyor. Bitcoin 16.800 $ seviyesinin üzerinde kalmaya devam ederken, diğer birkaç altcoin son zamanlarda güçlü hareketler kaydetti.

The Graph, Litecoin, Internet Computer ve Terra Classic gibi altcoinler son zamanlarda piyasadan daha iyi performans gösterdi. Her birine ayrı ayrı göz atalım.

Grafik
Blockchain ağı The Graph, geliştiricilerin diğer genel blok zincirlerinden verileri hızlı bir şekilde aramasına, dizine eklemesine, kullanmasına ve yayınlamasına olanak tanır. Başlangıcından bu yana iki yıl geçen The Graph, ağda güçlü bir büyüme görmeye devam ediyor.

Geçen yıl boyunca, The Graph Network için toplam geliştirici sayısı %145 artarak 38.000'e yükseldi. Aynı zaman diliminde, ortalama GRT sorgu ücretleri de %1.191 artışla 354.000'e yükseldi. Benzer şekilde, uygulamalar için toplam alt grafikler ve proxy'ler, merkezi olmayan ağda %122 artarak 641'e yükseldi.

The Graph Network'ün iki yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana toplam 200'ün üzerinde indeksleyici, 10.000 delegatör ve 2.500 küratörü bünyesine kattı.

26 Aralık Pazartesi günü, The Graph'ın yerel kripto para birimi GRT %10 artarak 0,060 doları geçti. Şu anda, GRT'nin fiyatı 0,05981 $'dan işlem görüyor.

Litecoin (LTC)

Bu altcoin, 2022 Aralık ayının tamamı boyunca güçlü balina faaliyetinin teşvik ettiği güçlü bir performans sergiliyor. 26 Aralık Pazartesi günü LTC fiyatı, 72.50$ direncini kırmak için %10'dan fazla arttı.

2022'nin en düşük seviyesi olan 45 doların altında olduğundan, Litecoin (LTC) fiyatı şu ana kadar %72'den fazla arttı ve şu anda çok önemli bir kavşakta işlem görüyor. LTC 72,50 dolarlık direnci kırarsa, daha sonra 78 dolar, 84 dolar ve 100 dolar hedeflerini de vurabilir.

#Litecoin güç gösteriyor ve muhtemelen güç göstermeye devam edecek.

Bazı kafa derisi ticareti için 69 $ aralığıyla ilgileniyorum.

Ayrıca, öncelikle uzun vadeli işlemler için 66.75$ civarında bir seçenek arıyor, ardından 78$ ve 84$'ı hedefliyor. pic.twitter.com/cVB0F3NTLh

— Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) 26 Aralık 2022

Geçen hafta, Litecoin (LTC), piyasa yedi gün önceki 4,55 milyar dolardan 5,05 milyar dolara sıçradığı için 500 milyon doların üzerinde girişe tanık oldu. 2022'ye veda etmek için sadece dört günümüz kaldı ve güçlü bir piyasa rallisi olasılığını göz ardı edemeyiz.

Internet Computer (ICP)

İnternet Bilgisayarı (ICP), son zamanlarda yatırımcıların radarına giren ve geçen hafta %10'un üzerinde iyi kazançlar elde eden bir başka altcoin. Basın zamanı itibariyle, yerli kripto ICP %1 artışla 3,92 dolardan işlem görüyor.

İnternet Bilgisayar blok zinciri projesi, Metaverse'nin en gelişen endüstrilerinden birine hitap ediyor. Aynı zamanda piyasadaki en yüksek piyasa değerine sahip metaverse projesidir. ICP, The Sandbox ve Axie Infinity gibi en büyük kripto metaverse projelerinden bazılarını geride bıraktı.

2023'e girerken Metaverse Projelerinin daha fazla hız kazanması muhtemel. Bu nedenle, İnternet Bilgisayarı (ICP) projesi önümüzdeki yıl da yatırımcıların radarında kalmaya devam edebilir ve ICP için daha fazla fiyat hareketi görebiliriz.

Terra Klasik (LUNC)

26 Aralık Pazartesi günü, Terra Classic'in (LUNC) fiyatı geçen haftaki %25'lik artışın ardından %10'dan fazla arttı. LUNC'deki son ralli, Terra Classic çekirdek geliştiricileri Edward Kim ve Tobias “Zaradar” Anderson'ın yeni bir grup “Joint L1 Task Force” kurmasıyla geldi. Ayrıca Kim, grubun Layer-1 Terra Classic blockchain geliştirmeleri üzerinde çalışma teklifini de paylaştı.

Şu anda, LUNC fiyatı %15,27 artışla 0,0001796 $'dan işlem görüyor. LUNC fiyat rallisinin ardındaki bir diğer önemli neden, doğrulayıcılar ve diğer Terra Classic projelerinin büyük çapta yakılmasıdır. Son zamanlarda yakılan toplam LUNC miktarı 36,5 milyar tokeni aştı. Terra Classic topluluğu bu ayın Aralık ayında tek başına 80 milyon LUNC yaktı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ