Bu yazımızda sizlere The OAN (AION) Nedir? sorusunun cevabını vermeye ve proje hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

The OAN (AION) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para AION Coin

Bu yazımızda sizlere The OAN (AION) Nedir? sorusunun cevabını vermeye ve proje hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

The OAN (AION) Nedir?

OAN veya Açık Uygulama Ağı, Açık Uygulamalar için bir tasarım alanı oluşturan genel bir altyapıdır veya kullanıcıları "kontrolü tekrar ele alan" ve platformlar arasında evrensel olarak erişilebilir olan programlar.

OAN platformu, geliştiriciler için Açık Uygulamaların oluşturulmasını hızlandırmak için API'ler, şablonlar ve belgeler sunar.

Ağ, Delegated Proof of Stake'e benzer bir tür mutabakat algoritması ile güvence altına alınmıştır. Bununla birlikte, kullanıcılar yalnızca tokenlerini değil, aynı zamanda hesaplama kaynaklarını da devredebilir.

AION tokenı, ağın sağladığı hizmetler için bir ödeme biçiminin yanı sıra, yetkilendirmede ve stake etmede kullanılır.

Temmuz 2017'de başlatılan Aion projesi, ölçeklenebilir, özel ve birlikte çalışabilir bir genel blok zinciri ağı sağlamaya odaklandı, bugün Açık Uygulama Ağı'nın (OAN) lansmanını duyurdu. OAN, Açık Uygulamaların (OA) oluşturulması ve barındırılması için açık kaynaklı bir kamu altyapısıdır.

İleride, Aion projesi, ortak bir vizyonla bağlantılı ve ilişkili iki farklı marka altında ilerleyecektir: OAN ve Aion. Bu, iki kitle için farklı anlatılar ve piyasaya giriş stratejileri ile sonuçlanacaktır; platformlar ve paydaşları ve kripto ekosistemi.

Aion Token Nedir?

Aion, Nisan 2018'de ana ağını başlattı, halka açık bir zincirde dünyanın ilk JVM uyumlu yürütme ortamı olan Aion Sanal Makinesi'ni oluşturdu ve 3 şehirde (Toronto, Şangay ve Barbados) 55 çalışanıyla Aion Vakfı'nı kurdu.

Açık Uygulama Ağı

OAN, OA'lar için yeni bir tasarım alanı oluşturan kamuya açık bir altyapıdır. Bir kamu sistemi olarak, küresel bir bireyler, yazılım şirketleri ve kurumlar topluluğu, ağın operasyonlarını güvence altına alır ve sürdürür. Kritik işlevler, Aion aracılığıyla etkinleştirilir ve teşvik edilir. Ağın kullanımı ölçülür ve Aion'da ödenir, bu da operasyonlarına katkıda bulunanları telafi eder.

Açık Uygulama Ağı (OAN), teknolojinin, ağın, projenin ve ileriye dönük ekibin markasıdır. Aion artık yalnızca Açık Uygulama Ağının dijital varlığının markasıdır. (yani OAN üzerindeki işlemler Aion'da ödenir).

"OAN, özellikle platform ekonomileri içinde yeni bir Açık Uygulamalar paradigması oluşturmaya odaklanmıştır. E-ticaret, mobilite, içerik paylaşımı ve sadakat gibi pazarlarda doğrudan mevcut veya erken aşama teknoloji platformları ile çalışarak bu yeni tasarım alanını oluşturacağız.

Bu linke tıklayarak Binance’ten  The OAN (AION) coini %10 komisyon indirimiyle alabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ