En üst sıradaki NFT sahipleri, ONE tarihinin bir parçasına sahip olacak ve gerçek dünyadaki avantajlara özel erişim elde edecek.

En üst sıradaki NFT sahipleri, ONE tarihinin bir parçasına sahip olacak ve gerçek dünyadaki avantajlara özel erişim elde edecek.

Yeni Ortaklık

ONE Championship (ONE) bugün, ONE'ın süperstar sporcularını ve en unutulmaz anlarını kutlayan koleksiyonları içeren ONE'ın ilk değiştirilemez token (NFT) pazarını başlatmak için endüstri lideri bir blok zinciri platformu olan Theta Network (THETA) ile özel bir küresel ortaklık duyurdu.

Nielsen'e göre, ONE Championship, izleyicilik ve katılım açısından dünyanın en iyi 10 spor medyası mülkü arasında yer alıyor ve toplamda 400 milyondan fazla hayrana sahip.

ONE, 80'den fazla ulustan dövüş sanatçıları ve Dünya Şampiyonları ile MMA, Muay Thai ve kickboks dahil olmak üzere tüm dövüş sanatları stillerini içeren 150'den fazla ülkede birinci sınıf etkinlikler üretir ve dağıtır.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Sınırlı sayıda ONE NFT paketlerinin ilk “Drop”una katılmakla ilgilenen hayranlar, ONE.ThetaDrop.com adresinde ön kayıt yaptırabilir. Pazar yerinin resmi lansmanı daha sonraki bir tarihte duyurulacak.

Theta Tarafından Desteklenmekte

En üst düzey NFT sahipleri, ONE tarihinin bir parçasına sahip olacak ve sahne arkası geçişleri, ring kenarı koltukları ve diğer kişiselleştirilmiş hayran deneyimleri gibi gerçek dünyadaki avantajlara özel erişim elde edecek.

Group ONE'ın Kurucusu ve CEO'su Chatri Sityodtong şunları söyledi:

“Theta Network ile olan özel NFT ortaklığımız, Dünya Şampiyonlarımız etrafında taraftar katılımı ve ticaretinin - ve ONE'ın kahramanlara, değerlere ve hikayelere olan bağlılığının - uzun vadeli vizyonumuzun bir parçasıdır. Canlı spor eğlencesini dönüştürün. Theta, bu vizyonu oluşturmak için en iyi blockchain platformları seçimiydi. Ön kayıt sürecimizden başlayarak Theta blockchain platformunda ONE NFT'leri başlatmayı dört gözle bekliyoruz .”

Theta Labs'ın Kurucu Ortağı ve CEO'su Mitch Liu, bu konuda şunları söyledi:

"ONE Şampiyonasını Theta Network'e davet etmekten ve Theta tarafından desteklenen NFT'leri milyonlarca küresel ONE kullanıcısına sunmak için büyük bir fırsat görmekten heyecan duyuyoruz."

ONE Championship'in NFT ortaklığı, Theta Network'ün canlı eğlenceyi dijital koleksiyon NFT'leri ile birleştirme stratejisini genişletiyor. Theta, Nisan ayında Dünya Poker Turu (WPT) ile başladı ve yakın zamanda Katy Perry ile yeni 2022 Las Vegas ikametgahı ile birlikte özel bir ortaklık duyurdu.

Ortaklık, blockchain teknolojisiyle desteklenen lider video dağıtım ağı Theta Network'ün arkasındaki ekip olan Theta Labs ve yeni nesil merkezi olmayan canlı akış platformu THETA.tv için bir başka kilometre taşıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ