ABD’den aldığı FinCen MSB lisansıyla globalleşen Thodex, her an ve her yerde mobil cihazlardan işlem yapmaya olanak sunan Android uygulamasını Google Play Store’da yayınladı.

Thodex Android Uygulaması Google Play Store’da Yayında

ABD’den aldığı FinCen MSB lisansıyla globalleşen Thodex, her an ve her yerde mobil cihazlardan işlem yapmaya olanak sunan Android uygulamasını Google Play Store’da yayınladı.

2017 yılında kurulan ve 2020 yılında ABD’den aldığı FinCen MSB lisansıyla globalleşen kripto para borsası Thodex, Android cihazlar için mobil uygulamasını Google Play Store’da yayınladı. Rakipsiz komisyon oranlarıyla dikkat çeken Thodex’in mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar, masaüstü cihazlara bağlı kalmadan mobil cihazları üzerinden kolaylıkla tüm işlemlerini ve tüm takiplerini anlık olarak yapabilecekler.

Yüksek güvenlikli altyapısı ve yenilenen arayüzüyle dikkatleri üzerine çeken Thodex, kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren kredi kartı ile alım, düşük komisyon oranları, Affiliate (Ortaklık) Programı, 7/24 çok dilli canlı destek, stop loss, fiyat alarmı ve Thodex API desteği ile yatırımcılara pek çok kolaylık sağlamaya başladı. Şimdi ise Thodex’in en merakla beklenen yeni özelliği tanıtıldı: Android cihazlar için mobil uygulama.

Thodex mobil uygulamasıyla kullanıcılar tüm verilerini istediği yerde ve istediği zamanda inceleyebilir, kripto para birimlerinin değişimlerini anlık olarak takip edebilir, alım-satım işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirip gerekli talimatları dilediği an verebilir. Kullanıcı kolaylığı göz önünde bulundurularak hazırlanan Thodex mobil uygulaması Android tabanlı cihazlar için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uho.thodex linkinden indirilebilir. Mevcut kullanıcı bilgileri ile erişilebilecek mobil uygulama ve daha birçok yeniliğin duyurusu için thodex.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ