Bu yazımızda sizlere Thorecoin (THR) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve THR Coin ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Thorecoin (THR) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla THR Token

Bu yazımızda sizlere Thorecoin (THR) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve THR Coin ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Thorecoin (THR) Nedir?

2019'un ilk yarısında kripto sahnesinde büyük ölçüde bilinmeyen Thorecoin'in yükselişi, sektördeki heyecandan neredeyse yoksun olan en sıra dışı olaylardan biriydi. Mart 2019'un ardından, bu kripto para birimi, gerektirebilecek yatırımlar için likidite sağlamaya odaklanarak, optimize edilmiş bir menkul kıymet tokeni tabanlı çözüm sunma vaadine dayanarak dev adımlar atarak ilk 100 kripto paranın saflarına ulaştı. Bu anlamda, THR tokeninin, en çok işlem gören çeşitli kripto paralardan oluşan bir sepete veya hatta teknoloji devleri ve diğer küresel kurumsal oyuncular gibi kriptolarla ilgili olması gerekmeyen hisse senetlerine yapılan bir yatırımı temsil etmesi gerekiyor.

Thorecoin, "Estonya/Hindistan merkezli bir şirket" tarafından başlatıldığı varsayılan daha geniş bir Thore projesinin parçası olarak sunuldu. Bir “menkıl kıymet tokeni tsunamisi” getirme sloganı altında tanıtılan projenin, tokenleri mümkün olduğunca çok sayıda küresel yatırımcı için kullanılabilir hale getirmek için bölümlere ayrılmış menkul kıtmet token tekliflerini (STO'lar) kapsaması planlanıyor. STO'lara katılmaya karar verenler, Waves platformunda oluşturulmuş tam uyumlu menkul kıyet tokenleri olarak tanımlanan Thorecoin'leri satın alabilecekler. Tokenler daha sonra yatırımcıların özellikle temettü tahsilatı ile ilgili ekonomik haklarını kullanmalarına izin verecektir. Bundan önce, kullanıcılar proje geliştiricileri tarafından resmi Thorecoin token verme platformuna kaydolmaya davet ediliyor.

Thorecoin Neyi Elde Etmeye Çalışıyor?

Thorecoin, birçoğu menkul kıymet tokeni modelinin mevcut faydalarının daha da iyileştirilmesi ile ilgili olan birkaç hedef göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Thorecoin, birden fazla kripto para birimine yatırım yapmayı kolaylaştırmalıdır. Yeni başlayanlar için Thorecoin, yatırımcılara açık bir değer sunmuyor. Bunun yerine, en çok işlem gören diğer kripto paralardan oluşan bir sepet, yani potansiyel bir yatırımcınınTHR tokenleri satın alarak yatırım yapabileceği çeşitli kripto para birimlerinden oluşan bir sepet anlamına gelir. Aynı zamanda, Thorecoin'in ana avantajı, her bir kripto para birimini ayrı ayrı satın alma ihtiyacını ortadan kaldırmasında yatmaktadır. Bu şekilde, potansiyel yatırımcıların tüm kriptoların fiyatlarını takip etmek yerine sadece THR tokeninin fiyatına göz kulak olmaları gerekiyor.

Thorecoin, uyumlu tokenleri desteklemek için kullanılacak çeşitli varlıkların tokenleştirilmesini kolaylaştırmalıdır. THR tokeni satın almaya karar veren kullanıcılar, gelişen teknolojiler olarak kripto para birimlerinin büyümesinden kar elde etmeye çalışmalarını sağlayan portföyden bir pay almalıdır. Bu portföylerin tümü, gerçek dünya piyasalarında yeterli desteğe sahip olmalıdır. Thorecoin geliştiricileri, tokenlerini Bitcoin'in "gerçek" parayla yaptığına benzer şekilde "programlanabilir menkul kıymetlere" güç vermek olarak tanımlıyor. Bu etkileşimi daha da basitleştirmek için, THR tokeni tıpkı diğerleri gibi alınıp satılacak ve çeşitli perakende yatırımcılar, fonlar ve melek yatırımcılarla bağlantı görevi görecektir.

Thorecoin ekibi, menkul kıymet tokenlerinin kullanımı söz konusu olduğunda yeni güvenlik standartları ve likidite erişilebilirliği sunmayı amaçlıyor. THR tokeni, hiçbir miktarının çalınamayacağını garanti eden güvenli ve güvenilir bir seçenek olarak tanıtılmaktadır. Yalnızca beyaz listeye alınmış Thorecoin cüzdanlarında saklanacaklar ve böylece tokenin daha iyi güvenlik sağlamasına yardımcı olacaklar. Aynı zamanda, THR, platformun sıfır ücretle spot ve marj ticareti desteğine dayalı olarak daha önemli piyasa likiditesine erişim sunmalıdır.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ