Bu yazımızda sizlere Threshold (T) Coin Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece T Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Threshold (T) Coin Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla T Token

Bu yazımızda sizlere Threshold (T) Coin Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece T Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Threshold (T) Coin Nedir?

Threshold, kullanıcıların bilgilerini ve dijital varlıklarını özel kılarak blockchain uygulamaları için bir şifreleme ağı olmayı hedefliyor.

2022'de iki merkezi olmayan protokolün, NuCypher (NU) ve Keep Network'ün (KEEP) birleşmesinin ürünü olarak piyasaya çıktı.

Ana ürünü, Ethereum ağı - tBTC üzerinde merkezi olmayan bir Wrapped BTC varlığıdır. Threshold ayrıca tBTC tarafından teminatlandırılmış bir stablecoin (thUSD) geliştiriyor.

T, projenin yerel tokeni. T için mevcut kullanım durumları şunları içeriyor:

  • Staking: Stakerler, Threshold ağındaki tüm hizmetlerin ücretlerini paylaşır.
  • Yönetişim: Token sahipleri hazine yönetimine katılabilir ve stake sahipleri tekliflere ve oylamaya katılabilir.

Proje, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşuyor:

  • tBTC v2: Bitcoin sahiplerine BTC'lerini DeFi'de kullanmaları için izinsiz bir yol sağlayan güvenli, gözetimsiz bir BTC paketleyici.
  • Proxy Yeniden Şifreleme (PRE): Uygulamaların şifrelenmiş verileri ifşa etmeden işlemesine yardımcı olan, ölçeklenebilir bir uçtan uca şifreleme protokolü.

Threshold DAO: Threshold DAO'nun üç ana organı vardır: Token Holder DAO, Staker DAO ve Elected Council (Seçilmiş Konsey). Bir StakerDAO, karar gücünün çoğunu elinde tutarken, bir TokenHolderDAO hazineyi, token ihracını ve yönetişim değişikliklerini yönetiyor. Seçilmiş bir konsey staker ödüllerini belirler ve teklifleri veto etme yetkisine sahiptir.

 08 Mayıs 2023 itibariyle, maksimum ve toplam token arzı 10.000.000.000'dir. Mevcut dolaşımdaki arz 8,702,143,645 T şeklinde.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ