Bu yazımızda sizlere ThunderCore (TT) Nedir? sorusunun cevabını vererek TT Coin hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

ThunderCore (TT) Nedir? İşte Detaylarıyla Kripto Para Birimi TT Token

Bu yazımızda sizlere ThunderCore(TT) Nedir? sorusunun cevabını vererek TT Coin hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

ThunderCore (TT) Nedir?

Kripto para birimi ThunderCore, EVM uyumlu, ölçeklenebilir bir genel blok zinciridir. Ağ, bir Proof-of-Stake (PoS) konsensüs protokolü olan PaLa'yı kullanır.

Node operatörleri ThunderCore ağına serbestçe katılabilir ve ağı çalıştırma karşılığında ThunderToken (TT) kazanabilir. 

Proje, iyi davranışı ve blok zincirinin güvenliğini garanti etmek için teşvikler ve kesintiler kullanıyor.

Kripto para birimi TT tokeni, ThunderCore blok zincirinin yerel hizmet tokendir ve akıllı sözleşme yürütmeleri ve basit işlemlerin yanı sıra ağ içinde bir değişim aracı için gaz ücreti olarak kullanılabilir.

TT Coin Nedir?

Kripto para birimi ThunderCore, EVM uyumluluğuna sahip bir Proof of Stake (PoS) genel blok zinciridir. Proje, PaLa konsensüs algoritması tarafından desteklenen benzersiz mimarisi ile blok zinciri ölçeklenebilirlik sorununu çözmeyi amaçlıyor.

PaLa, kısmen senkronize bir ağ ortamında düşük gecikme ve yüksek verim elde etmeyi amaçlayan bir BFT konsensüs protokolüdür. Her blok üretim periyodu (dönem) için tek bir blok öneren seçilirken, konsensüs algoritmasına katılan diğer tüm nodelar önerilen blokların geçerliliğine oy verecek. 

Ağın verimini optimize etmek için PaLa protokolü bir teklif boru hattı özelliğini destekler. Bu, bir seferde belirli bir önceden belirlenmiş sayıda bloğa ilerlemek için fikir birliğine izin verir.

Teklif hattı, daha eski bloklar oylanırken daha yeni blokların ara belleğe alınmasına izin verir. Kripto para birimi TT tokeni, ThunderCore blok zincirinin yerel yardımcı program tokenidir. İşlem gaz ücretlerinin yanı sıra stake ve yönetişim için kullanılır.

Topluluk stratejisi

Kripto para birimi ThunderCore, Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Kore, Güneydoğu Asya ve Avrupa'da topluluk oluşturmaya odaklanmıştır. 

Topluluk gelişimi kademeli olarak dünyanın diğer bölgelerine yayılacaktır. ThunderCore'un mevcut topluluk büyüme stratejileri şunları içerir:

Yerelleştirmeyi teşvik etmek için bir yerel yönetici programı yürütmek.

Küresel toplulukla etkileşim kurmak için düzenli olarak AMA'lara ve sınavlara ev sahipliği yapmak.

ThunderCore blok zincirindeki geliştiricilerle etkileşim kurmak için hızlandırıcı programları barındırma.

ThunderCore blok zincirini ve üzerindeki merkezi olmayan uygulamaları tanıtmak için

DappBirds ile ortaklık.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ