Efsanevi tüccar John Bollinger, Bitcoin'in düşünmek istiyorsanız güvenli bir liman varlığı olarak hareket edebileceğini söylüyor.

Ticaret Efsanesi John Bollinger, Bitcoin

Efsanevi tüccar John Bollinger, Bitcoin'in düşünmek istiyorsanız güvenli bir liman varlığı olarak hareket edebileceğini söylüyor.

Sayısız uzman, Bitcoin'in (BTC) bir değer deposu değeri olarak kabul edilip edilemeyeceğini tartışmaya devam ederken, Bollinger Bantları (BB) göstergesinin mucidi John Bollinger, yakın zamanda bunun sizin algılamanıza bağlı olduğunu belirtti.

Bollinger, belirli bir varlığın güvenli liman olduğunu belirlemenin kesin bir yolu olmadığına inanmaktar. Eğer belli bir varlığın küresel ekonomik belirsizliğe karşı bir engel olduğu konusunda yeterince insan varsa, muhtemelen bir varlık olarak hareket edecektir.

Bitcoin Destekçilerini Güvensizlik İçinde Bırakıyor

Bitcoin'in son birkaç gün içinde gerçekleşen yüzde 16'lık çöküşü, popüler bir güvenli liman anlatısında bir çukur bıraktı.

Bollinger dün, Bitcoin'den giderek artan ekonomik kargaşayı ortadan kaldırmasını beklediğini tweetledi. Şaşırtıcı bir şekilde, Coinbase'in CEO'su Brian Armstrong, kripto kralının bu ortamda gerçekten takdir edebileceğine de inanıyordu.

Son Derece Belirsiz Bir Görünüm

Bitcoin'in küresel ekonomik çalkantı karşısında toparlanamamasının yatırımcılar tarafından nasıl algılandığı konusunda dramatik bir değişime yol açıp açmayacağını söylemek için henüz çok erken. Ekonomist Alex Krüger, varlığın mevcut görünümünün 'son derece belirsiz' kaldığını söylüyor.

Bugünün başlarında, altın tukkunu Peter Schiff, BTC'nin bir değer deposu olarak hizmet edemediği için bittiğini söyledi.

 Bu arada, BlockTowerCapital'den Ari Paul, Bitcoin'i dünyada olumsuz faiz oranlarıyla güvenli bir liman olarak nitelendirmek için çok erken olduğunu düşünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ