Ticaret gurusu Peter Brandt'ın daha fazla XRP satın almayı önerdiğini öğrendiğinizde şok olacaksınız.

Ticaret Efsanesi Legend Peter Brandt, XRP

Ticaret gurusu Peter Brandt'ın daha fazla XRP satın almayı önerdiğini öğrendiğinizde şok olacaksınız. XRP'nin şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.3 $ 'dan şaşırtıcı bir şekilde % 97 oranında düşmesine rağmen, ticaret uzmanı Peter Brandt, üçüncü büyük kripto para biriminin yakın zamanda çökmeyi durdurmasını beklemiyor.

Son tweetinde, ünlü grafikçi, fiyatı 0.00826 $ 'a ulaştığında daha fazla XRP satın almak için yanaktaki dil önerisini paylaştı.

XRP çok düşebilir

Fiyat hedefi tamamen keyfi gibi görünse de, Brandt ilk kez bir düşüş için XRP çağrısı yapmıyor. Bu esasen neden Ripple topluluğuyla sürekli olarak oturum başında olduğunu açıklıyor.

20 Şubat'ta, XRP hala rahatça 0,28 dolara oturduğunda, Brandt, 0,20 dolara düşebileceğini doğru bir şekilde tahmin etti. XRP, 8 Mart'ta kripto katliamından dört gün önce bu seviyeye düştü ve bu da fiyatı 0.10 $ 'a kadar düşük bir yüzde 50 düşüşle sonuçlandı.

Bitcoin boğa değil

BTC fiyatının 2021'de 100.000 dolara fırlayabileceğini tahmin eden Brandt, 2013'ten bu yana kripto paraların en büyük düşüşünden sonra taraf değiştirdi. Yatırımcı şimdi en iyi kripto para birimi tanklarının sonuna kadar daha gerçekçi olduğunu düşünüyor sıfır.

 Ayrıca önümüzdeki yarılanmayı “abartılıa' olarak nitelendirdi ve BTC'nin henüz iki yıllık ayı trendini sona erdirmediğini iddia etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ