Bitcoin’in boğaları (BTC) için en kötü kabus, ticaret gurusu Peter Brandt tarafından yayınlanan bu düşüş paterni tamamlanırsa meyvelerini verebilir.

Ticaret Efsanesi Peter Brandt Bitcoin Yatırımcılarına Korkutan Senaryoyu Açıkladı

Bitcoin’in boğaları (BTC) için en kötü kabus, ticaret gurusu Peter Brandt tarafından yayınlanan bu düşüş paterni tamamlanırsa meyvelerini verebilir.

Parasal kargaşa “kasırgası” na rağmen, Bitcoin (BTC), emtia ticareti kıdemli Peter Brandt ile ilgili gibi görünüyor. Grafiğine göre, BTC yakında bir ayı bayrağını tamamlarsa 2.000 $ seviyesine kadar düşebilir.

Bitcoin Başka Bir Satış İçin Ciddi Tehlike Altında

Yukarıda belirtilen model, güçlü bir aşağı yönlü hareketin ardından oluşuyor. BTC 12 Mart'ta yüzde 48 düştü (tarihin üçüncü en büyük düşüşü). Brandt tarafından tespit edilen ayı bayrağı, düşüş eğiliminin devam ettiğine işaret ediyor ve bu da önceki satışları kaçırmış olan ayılar için iyi bir haber.

Daha önce Brandt, Bitcoin'in gökyüzündeki pastadaki 100.000 dolarlık hedefe ulaşmaktan ziyade 0 $’la daha fazla tanışma şansına sahip olduğunu belirtti.

Yazım sırasında, BTC 7.000 $ 'lık acımasız bir retten sonra 5.913 $' dan işlem görüyor.

Tuur Demeester ayılardan korkmuyor

Brandt ile yaptığı Twitter görüşmesi sırasında Adamant Capital'den Tuur Demeester, devam eden likidite krizi nedeniyle BTC'nin “son derece satılabilir” olduğunu açıkladı. Ancak, insanlar paralarının devalüe edildiğini anladıktan sonra Bitcoin'e akın ederler.

 Demeester, düşüşün teknik resminin, temelleri aynı kalırsa Bitcoin'deki yükseliş tutumunu değiştirmeyeceğini belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ