Ticaret efsanesi Peter Brandt, altın veya XRP'yi eleştirmenin Twitterville'in "üçüncü demiryolu" olduğunu söylüyor.

Ticaret Efsanesi Peter Brandt

Ticaret efsanesi Peter Brandt, altın veya XRP'yi eleştirmenin Twitterville'in "üçüncü demiryolu" olduğunu söylüyor.

İlk bakışta, XRP ve altın karşılaştırılamaz gibi görünüyor. Ancak, deneyimli tüccar Peter Brandt "Standart" ı ve kıymetli metali birbirine bağlayan bir şey buldu - militan Twitter toplulukları.

Yeni tweet'inde, bu iki varlık hakkında olumsuz yorumlar yayınlamanın kripto Twitter'ın "üçüncü rayı" olduğunu söylüyor.

Zehirli Bir Topluluk

Ayak parmaklarını kripto Twitter'a sokan herkes, XRP'ye karşı bir şüphe ile bir miktar saldırgan üyeye sahip XRP Ordusu ile yüzleşmeye hazır olmalıdır. Üçüncü kripto para biriminin bir aldatmaca olabileceğini iddia ettiğinde kendini piranalar dolu bir havuzda bulan UFC süperstarı Ben Askren'e tam olarak ne oldu.

Brandt, XRP topluluğu üyeleri tarafından aşağı yönlü fiyat grafikleri yayınladığında sürekli olarak saldırıya uğruyor. Son zamanlarda, onları “kabalık” ve “olgunlaşmamışlıkları” nedeniyle eleştirmek zorunda kaldı.

Altın Tutkunları Kadar Kötü mü?

Altın tutkunları kripto hayranlarından daha olgun olma eğilimindeyken, bazıları da Twitter'da heyecan yaratmaktan çekinmiyor. Vaka örneği: Kripto para birimi topluluğunun üyeleriyle bir fırsatı kaçırmaktan kaçınmayan Euro Pacific CEO'su Peter Schiff.

 Bu arada, hem altın tutkunları hem de kripto taraftarları, Federal Rezerv tarafından şişirilen bir balonun içinde olduğuna inandıkları hisse senetleri hakkında olumlu yorumlara tepki verme eğilimindeler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ