Tiffany & Co., CryptoPunk sahipleri için NFT'ler satacak ve bu da, sahibine, Punk'larına göre tasarlanmış, değerli taşlar ve elmaslar içeren özel bir kolye talep etme hakkı verecek.

Tiffany & Co., NFT Destekli, Sınırlı Sayıda CryptoPunk Kolyelerini Duyurdu

Tiffany & Co., CryptoPunk sahipleri için NFT'ler satacak ve bu da, sahibine, Punk'larına göre tasarlanmış, değerli taşlar ve elmaslar içeren özel bir kolye talep etme hakkı verecek.

Kolyeler 30 ETH'ye Mal Olacak

Lüks mücevher firması Tiffany & Co., CryptoPunk sahiplerine NFT'lerini değerli taşlar ve elmaslar içeren özel bir kolyeye dönüştürme hakkı veren, takas edilemez tokenler  NFT  satmaya hazırlanıyor.

Şirket, Pazar günü yaptığı açıklamada, 250 tokenin sınırlı sayıda bir kampanyanın parçası olduğunu duyurdu.

Kampanya, CryptoPunk #3167'nin sahibi olan şirketin Başkan Yardımcısı Alexandre Arnault tarafından başlatıldı ve NFT'sini Nisan ayı başlarında sosyal medyada paylaştığı bir kolyeye dönüştürdü.

CryptoPunk sahipleri, Tiffany'den blockchain çözümleri şirketi Chain tarafından desteklenen 250 NFTiff geçişinden birini, kişi başına en fazla üç olmak üzere satın alabilecekler ve bu da onların CryptoPunk'larına dayalı özel bir kolye basabilmelerini sağlayacak.

Her NFTiff, NFT, özel kolye, zincir ve nakliye ve taşıma maliyetini içeren 30 ETH'ye mal olacak.

Zincir CEO'su Deepak Thapliyal, bu hareketi ayın başlarında sosyal medyasında takip etti.

Şirket, Tiffany'nin tasarımcılarının, en benzer değerli taş veya mine rengiyle eşleştirmek için 10.000 CryptoPunk NFT koleksiyonunda görünen 87 özellik ve 159 renkle çalışacaklarını söyledi.

Her kolye en az 30 değerli taş ve pırlanta içerecek ve arkasında CryptoPunk'ın baskı numarasının bir gravürü yer alacak. Sahipler ayrıca kolyenin dijital bir görüntüsünü ve bir orijinallik sertifikası alacaklardır.

NFTiff'in Satışı, Uygun Kullanıcılar İçin 5 Ağustos 2022'de 10:00 EST'de Başlayacak

Bu hareketle Tiffany & Co, web3 dünyasında bir yer edinmeye ve yeni nesil müşterilerle etkileşim kurmaya çalışan çok sayıda lüks moda evine katıldı. Bir 1 Nisan şakası olarak, TiffCoin'in piyasaya sürüldüğünü duyurdu ve daha sonra gerçek bir sınırlı sayıda altın madeni paraya dönüştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ