TiFi, NFT ve TiFi Token ile bir alışveriş ve ticaret platformu ve bir Merkezi Olmayan Değişim Sistemi içeren TiFi Allverse adlı entegre bir finans ekosistemi inşa ediyor.

TiFi, 3. Çeyrekini Tamamlarken En İyi BSC Projeleri Arasında Yer Aldı

TiFi, NFT ve TiFi Token ile bir alışveriş ve ticaret platformu ve bir Merkezi Olmayan Değişim Sistemi içeren TiFi Allverse adlı entegre bir finans ekosistemi inşa ediyor. Ekosistem, lansmanından sadece birkaç ay sonra birkaç dönüm noktasına ulaştı ve BSC blok zincirindeki en iyi projelerden biri haline geldi.

Başarısının arkasındaki iki kilit faktör, ekosistemin TiFi bankası aracılığıyla sağladığı hizmetler ve Allverse'in son başarısı olmuştur. TiFi tarafından tanıtılan Allverse konsepti, metaverse ile fiziksel gerçekliği birleştirmeyi amaçlıyor. Sanal ve fiziksel dünyalar arasında mal ticareti yapmak için kusursuz bir platform oluşturur. Müşterilere gerçek dünyadaki şeyleri teslim etmek yerine, fikir, insanların NFT kullanarak ürün alışverişi ve ticareti yapabilmesidir. Müşteriler ve tedarikçiler, ürüne dokunup saklamak ve hazır olana kadar satıcıya bırakmak için çaba harcamak zorunda kalmayacaklar. Tüm süreç, hem müşteriler hem de tedarikçiler için daha basit, daha hızlı ve daha güvenli hale getirilerek kolaylaştırılacak ve otomatikleştirilecektir. Ayrıca TiFi, güvenilir tedarikçilerin malları güvenli bir şekilde depolayabilmeleri ve müşterilere nakletebilmeleri için altyapı geliştirir.

Ayrıca TiFi, Apple, Tesla ve tanınmış premium markalar gibi tedarikçilerle arayüz oluşturacak. Bu işletmeler çok sayıda sipariş talebi alıyor, ancak mal stokları yetersiz. Ancak, varlığın geçici bir sanal mülkiyeti olarak hareket edecek olan platformumuzu kullanarak NFT oluşturabilirler. Müşteriler, ürünü hazır olduğunda değiştirebilir ve daha sonra kullanabilir. Örneğin, gaz fiyatları yükseldiğinde, birçok tüketici Teslas satın aldı, ancak talebi karşılayacak yeterli stok yoktu. Bu durumlarda, TiFi NFT, müşterilere teslim etmek zorunda kalmadan fiziksel varlığın sahipliğini kanıtlamak için özel bir dijital varlık olarak kullanılabilir.

Muazzam pazar talebi nedeniyle TiFi Allverse, arz sıkıntısı olan ürünler için harika bir seçimdir. NFT'nin kendi değeri vardır ve gerçek mallardan çok daha kolay ve hızlı bir şekilde takas edilebilir. Bir NFT'nin sahipliğinin, gerçek ürünün mülkiyetine tekabül ettiğini belirtmek önemlidir. Satıcıların güvenilirliği ve gerçek ürünün değeri, NFT'lerin ideallerini desteklemektedir.

Ticaret teşvikine ek olarak, TIFI bir otomatik yanma mekanizması ve yansıma için ödüller sağlar. TIFI sahiplerinin yatırımları için en yüksek değeri ve enflasyona karşı korumayı almalarını sağlayacaklar.

BscScan'a göre, TIFI'nin şu anda 57.000'den fazla sahibi var ve CertiK bunu denetlemektedir. TiFi ekibi, TiFi Token ve TiFi Alışveriş ve Ticaret Platformuna ek olarak entegre bir finans ekosistemi oluşturmayı amaçlıyor. TiFi hızla genişleyen bir girişimdir. Bir DEX (Merkezi Olmayan Değişim) Platformu da ekosistemin bir parçasıdır ve TIFI sahiplerinin kripto para birimleri alışverişinde bulunmalarına ve tek bir yerde daha fazla TIFI kazanmalarına olanak tanır.

TiFi Bank, Daha Fazla Benimsenme Görmeye Devam Ediyor ve Haklı Olarak

DEX (Merkezi Olmayan Borsa) TiFi Bank, Binance Akıllı Zincir üzerinde çalışır ve token ticareti için rekabetçi oranların yanı sıra likidite sağlayıcıları için daha yüksek teşvik oranları sunar. Swap ve likidite, 12 Temmuz'da yapılan ilk TiFi Bank sürümünün iki temel unsurudur. TiFi Bank, PancakeSwap'tan %20 daha ucuz olan yüzde 0.20 oranında çift başına işlem yaparken değiştirme maliyetlerini alır.

TiFi'deki Çeşitli Yardımcı Programlar Hakkında Her Şey

TiFi, NFT ve kripto para birimini kullanarak makaleler ve gerçek dünya ürünleri satın almak için bir pazar da dahil olmak üzere kullanıcılara çeşitli heyecan verici seçenekler sunar. Tüm alışveriş deneyimini değiştirecek ve erişimi artıracaktır.

Ekosistemde en çok beklenen projelerden biri olan TiFi Bank, TiFi token sahiplerinin hepsini tek bir platform üzerinden stake etmelerine, takas etmelerine ve varlıklarını kazanmalarına olanak tanır. Ayrıca, NFT'leri satın almak, satmak ve takas etmek için özel bir platforma sahiptir.

TiFi ekosistemindeki çeşitli alt projeler, platformun yaygın bir adaptasyon kazanmasına ve en çok tercih edilen platformlardan biri haline gelmesine yardımcı oldu. Çok sayıda eylemi tek bir yerde gerçekleştirme yeteneği, projenin başarısının arkasındaki kilit unsurlardan biridir. Bir diğer kritik nokta, piyasa odaklı tokenomikler ve TiFi tarafından kullanılan akıllı sözleşmelerdir.

Ayrıca, Yahoo Finance, NewsWire, Gate.io, Obsidian, Vulcania ve Ivendpay dahil olmak üzere sektördeki birçok popüler ve güvenilir isim ile ortaklık kurmuştur. Henüz yapmadıysanız, bugün TiFi'ye göz atın ve TiFi jetonunu edinin!

TiFi hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.tifi.net adresini ziyaret edin.

Twitter: https://twitter.com/TiFiToken

Telegram: https://t.me/tifi_token

Anlaşmazlık: https://discord.gg/QhrKr7FY6X

Youtube: https://www.youtube.com/c/TiFiNet

Instagram: https://www.instagram.com/tifitoken/

Orta: https://tifitoken.medium.com/

Reddit: https://www.reddit.com/r/TiFiToken

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ