Tim Draper, Ethereum tabanlı platform Aragon'a güç veren para birimi olan ANT’den 1 milyon adet aldı.

Tim Draper Bu Altcoin’den Tam 1 Milyon Adet Aldı

Tim Draper, Ethereum tabanlı platform Aragon'a güç veren para birimi olan ANT’den 1 milyon adet aldı.

Aragon'daki ekip, amacının blockchain'de bir organizasyon yürütme sürecini basitleştirmek olduğunu söylüyor.

Platform, İnternet dönemi için sınırsız ve güvenli bir anlaşmazlık çözümü protokolü olan Aragon mahkemesini içeriyor. Aragon'a göre, platform akıllı sözleşmelerle çözülemeyen öznel anlaşmazlıkları ele almak için tasarlanmış durumda.  Finansal ödüllerle motive edilen insan jüri üyeleri, anlaşmazlıkları gözden geçirmek için hazırlanıyor. Sistem ayrıca jüri üyeleri çalışmazsa ceza veriyor ve insanların bir kuruluşun geleceğini etkileyen teklif anlaşmalarına karar vermesine imkan tanıyor. Hiçbir aracı dahil değildir.

Draper yaptığı açıklamada, Aragon'un bir gün kurumların anlaşmazlıkları ve yönetişim sorunlarını ele alma şekli üzerinde önemli bir etkisi olabileceğini düşündüğünü söyledi.

“Her gün yeni bir yetki alanı oluşturmazsınız. Aragon'dan sonra dünyanın yönetimi asla aynı olmayacak. ”

Draper’ın 1 milyon ANT tokenı satın alması ona toplam arzın % 2.52'sini kontrol etmesini sağlıyor. CoinMarketCap'in en son verilerine göre ANT, bu yıl % 154 artışla 0.4003 $ 'dan 1.02 $' a yükseldi.

Aragon bugüne kadar teknolojisini kullanmak için kayıtlı 1000'den fazla kuruluşu kendine çekti. Uzun vadede Aragon, Ethereum ağından kopmayı ve kendi zincirini başlatmayı planlıyor

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ