2023'ün ifşa kripto para birimlerinden biri olan TMS Network'ün (TMSN) yükselişi, birçok endüstri analistinin BTC'nin 2021'in 1. Çeyreğindeki performansıyla paralellikler kurmasıyla piyasadaki yatırımcıların ve tüccarların dikkatini çekti.

TMS Network (TMSN) Kalıpları Kırıyor: Dünyayı Sarsan %700 Büyümeyle Shiba Inu (SHIB) ve TRON

2023'ün ifşa kripto para birimlerinden biri olan TMS Network'ün (TMSN) yükselişi, birçok endüstri analistinin BTC'nin 2021'in 1. Çeyreğindeki performansıyla paralellikler kurmasıyla piyasadaki yatırımcıların ve tüccarların dikkatini çekti.

Olağanüstü bir satış öncesi performansı ve fiyat düşüşü nedeniyle, TMS Network (TMSN) %700'ün üzerinde bir artışla engelleri şimdiden aştı ve Shiba Inu (SHIB) ve TRON (TRX) gibi daha yerleşik rakipleri geride bıraktı.

TMS Ağı (TMSN)

TMS Network (TMSN), herhangi bir ölçüte göre işe mükemmel bir başlangıç yaptı. Platformun 500'den fazla kripto para birimini forex, CDF'ler, hisse senetleri ve daha fazlasını içeren geleneksel varlıklarla birleştirmesinin yanı sıra, yatırımcıların platform değiştirmeye gerek kalmadan istedikleri herhangi bir varlığı satın almalarına olanak tanır.

Ek olarak, yaygın olan yıkama ticareti ve manipülasyon sorununu ele almak amacıyla TMS Network (TMSN), bu tür sorunları önlemeye yardımcı olmak için InterFi Network tarafından doğrulanan mekanizmalar uygulamaya koymuştur. Tüm bu yeni girişimlerle TMS Network (TMSN), tek etabı tamamlanan %700 getiri sağlayan ön satışına kısa sürede binlerce yatırımcı çekti.

Shiba Inu (SHIB) ve TRON (TRX) gibi daha önde gelen rakiplerini geride bırakan TMS Network (TMSN), paranın sunduğu gibi olağanüstü bir değere doğru akması nedeniyle yatırımcılar ve yatırımcılar için her zaman bir cazibe merkezi olacaktır.


Shiba Inu'nun (SHIB)

Shiba Inu (SHIB), geçmişte etkileyici pazar kazanımları kaydeden kripto ekosisteminde iyi bilinen bir memecoindir. Shiba Inu'nun (SHIB), piyasa fiyatındaki düşüşe rağmen projeye sadık hayranlarıyla bir kültü var.

2021'deki piyasa patlaması sırasında Shiba Inu'nun (SHIB) piyasa fiyatı yükselirken, Dogecoin'in (DOGE) 1 sentten 70 sentin üzerine yükselmesiyle aynı anda oluyordu. SHIB muhtemelen bu artışla karşı karşıya kaldı çünkü her iki kripto da Shiba Inu köpek logolarını kullanıyor.

Selefi Dogecoin'in (DOGE) aşağı yönlü sarmalı başladığından beri, Shiba Inu'nun (SHIB) devam eden bir ralliyi renklendirebilecek herhangi bir heyecan verici güncellemesi yok. Shiba Inu'nun (SHIB) geliştiricileri düzenli güncellemeler vaat etse de, yatırımcılar için Shiba Inu'yu (SHIB) elinde tutmayı haklı gösterecek hiçbir kullanım durumu yoktur.

Bu noktada, Shiba Inu (SHIB), yatırımcıların kripto piyasasında volatilite veya momentum odaklı ralliler oynaması için bir yol olarak kullanılıyor.

TRON (TRX)

TRON (TRX), birçok büyük stablecoin projesine ev sahipliği yaparak yatırımcıların ucuz işlemler yapmasına izin verdiği için en popüler proof-of-stake blok zincirlerinden biridir. TRON (TRX) ayrıca Tron'un USDD'si olarak bilinen algoritmik bir stablecoin'e sahiptir.

Bununla birlikte, TRON (TRX) ekosisteminin Terra'nınkine benzemesi nedeniyle, TRON'un (TRC) algoritmik stablecoin projesi kuzeni Terra (LUNA) gibi bir ölüm sarmalına doğru ilerleyebileceğine dair spekülasyonlar var.

Tron (TRX) ağı, stablecoin'inin aşırı teminatlandırıldığını, önemli olanın bu tokeni destekleyen rezerv olduğunu söylüyor. Diğer algoritmik stablecoin'ler gibi USDD de dijital varlıklar tarafından desteklenir. Bu nedenle, piyasada büyük dalgalanmalar meydana gelirse, yatırımcılar şu anda aşırı teminatlandırmaya benzer bir şeyin gerçek anlamda eksik teminatlandırma olabileceğine inanıyor.

Bu, TRON'un (TRX) yatırımcılar arasındaki popülaritesini kaybetmesine neden oldu.Sonuç Olarak

Tartışılan kripto para birimleri arasında gösterildi: TMS Network (TMSN), Shiba Inu (SHIB) ve TRON (TRX), yalnızca TMS Network'ün (TMSN) fayda odaklı bir ekosisteme sahip olduğu.

Ön satışın ilk aşamasından bu yana TMS Network'ün (TMSN) %700'ün üzerinde artmasına şaşmamak gerek. Ön satışın ikinci aşaması tüm hızıyla devam ediyor ve tokenler 0,038 dolardan satılıyor. Geç olmadan girmekte fayda var.

TMS Network (TMSN) hakkında daha fazla bilgi almak veya topluluğa dahil olmak için aşağıdaki bağlantılara göz atın

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ