Birçok kişi onları geleceğin para birimi olarak gördüğü için kripto para birimlerinin değeri son yıllarda fırladı.

TMS Network

Birçok kişi onları geleceğin para birimi olarak gördüğü için kripto para birimlerinin değeri son yıllarda fırladı. Dijital para biriminin popülaritesi arttıkça, her birinin kendi avantajları ve dezavantajları olan yeni madeni paralar ve ağlar ortaya çıkıyor. TMS Network (TMSN), Apecoin (APE) ve EOS (EOS) gibi pazar liderleriyle rekabet etme potansiyeline sahip ağlardan biridir.

TMS Network (TMSN)

TMS Network (TMSN) belirteci $TMSN, satış öncesi dönemde şu anda 0,046 $'da oturan önemli bir fiyat artışı gördü; $TMSN satışı şimdiden 3 milyon doları aştı. TMS Network (TMSN), kullanıcıların çok çeşitli varlıklar için çok çeşitli faydalı ticaret araçlarına erişmesini sağlayan merkezi olmayan bir ticaret platformudur.

Platform, tüccarların kolaylığı için optimize edilmiştir ve mevcut merkezi olmayan platformların büyük çoğunluğundan daha yüksek işletim verimliliğine sahiptir. TMS Network (TMSN) yalnızca son derece işlevsel bir blockchain ağı değil, aynı zamanda kripto para birimi sektöründeki en açık ağlardan biridir. Herkese açık dağıtılmış defterler, tüm ağ işlemlerini gerçek zamanlı olarak kaydederek kullanıcılara benzeri görülmemiş bir şeffaflık sağlar.

Birçok endüstri gözlemcisi, TMS Network'ü (TMSN) merkezi olmayan platformların uzun vadeli beklentisi olarak görüyor. Bu nedenle, akıllı yatırımcılar, belirtecin gelecekteki büyüme potansiyelini elde etme umuduyla portföylerine TMS Network (TMSN) tokenleri eklemek için bu fırsat penceresinden yararlanıyorlar.

Apecoin (APE)

Apecoin (APE), Bored Ape Yacht Club'ın başarılı NFT koleksiyonuna dayalı olarak dağıtılmış bir web3 ekosisteminin büyümesini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Kripto para tarihindeki en büyük ve en kazançlı airdroplardan biri olan APE, lansman sırasında tüm Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club NFT sahiplerine dağıtıldı. Ek olarak, APE token sahipleri, ApeDAO üyeleri olarak Apecoin (APE) token topluluğu yönünde söz sahibidir.

Apecoin (APE), gelişen bir web3 ekosisteminin yaratılmasına yardımcı olma potansiyeli nedeniyle yatırım yapmak için harika bir kripto para birimidir. Kökeni bir şaka olmasına rağmen, Apecoin (APE), piyasa değeri açısından kripto para birimi sıralamasında üst sıralara yükseldi. Bu arada, Yuga Labs'ın bir sonraki metaverse ağı Otherside, Apecoin'i (APE) yasal para olarak kabul edecek.

ApeCoin (APE) yatırımcıları, kripto paranın aşırı dalgalanmasıyla birlikte fonlarının yükseldiğini veya düştüğünü ve kan basınçlarının yükseldiğini görmüş olabilir. Kolayca cesareti kırılan insanlar için bunun iyi bir yatırım olduğu kanıtlanmamıştır. Yine de ApeCoin (APE), rutin olarak 100 milyon doları aşan günlük ticaret hacmiyle pazarda baskın bir güçtür.

EOS (EOS)

Birinci ve ikinci nesil blok zincirlerinin ölçeklenebilirlik sorunları, bir Katman 1 blok zinciri olan EOS (EOS) Blok Zinciri tarafından çözülür. 2018'de piyasaya sürülmesinden bu yana, EOS (EOS), merkezi olmayan uygulamalar (dApp'ler) ve blockchain protokolleri oluşturmak için bir platform olarak geliştiriciler arasında favori haline geldi. EOS (EOS), çok çeşitli uygulanabilir kullanım durumları nedeniyle programcılar arasında favoridir. EOS'un (EOS) ücretsiz işlem paradigması, tanımlayıcı özelliklerinden biridir.

EOS (EOS), yenilikçi özellikleri ve geliştirmeye iki kat daha fazla odaklanması ile dApp oluşturma ve blockchain kullanımına yeni değişiklikler getirmeye devam ediyor. EOS (EOS) madeni para, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23 dolardan %95 düştü ve şu anda 1 dolardan işlem görüyor. EOS (EOS) şu anki fiyatı 1,11 $ olan token, erken benimseyenlere ve yatırımcılara zorlayıcı kullanım durumundan yararlanmaları için harika bir fırsat sunuyor.


Çözüm
TMS Ağı (TMSN), 2023 ve sonrasında kripto alanında EOS (EOS) ve Apecoin (APE) için zorlu bir rakip haline gelecek. Ağın yeni özellikleri, operasyonel mükemmelliği ve şeffaflığı, tokenini sürekli gelişen bir kripto para piyasasına hakim olacak şekilde konumlandırıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ