Her yeni boğa piyasasında, yeni kripto paralar genellikle likiditenin akmasına öncülük eder.

TMS Network

Her yeni boğa piyasasında, yeni kripto paralar genellikle likiditenin akmasına öncülük eder. Ve TMS Network (TMSN)'nin beklentileri çok aşan ön satışıyla, pek çok bilgili yatırımcı, potansiyel büyük getiriler için bu yeni kripto paraya bakıyor. Ancak yeni bir kripto, eski kriptolar Shiba Inu (SHIB) ve Stacks'ı (STX) potansiyel olarak nasıl etkileyebilir?

TMS Ağı (TMSN)

TMS Network (TMSN), kripto alanında çok fazla heyecan yaratan yeni bir kripto platformudur. Ön satışının ilk aşamasında ve şimdiden 500 bin dolardan fazla para topladı. Ve tokenin halka satışa çıkmasına haftalar kala, yatırımcıların neden ilgisini çektiğini görmek açık.

TMS Network (TMSN), yeni ve deneyimli yatırımcılar için bir DeFi ticaret ağıdır. 500'den fazla kripto para birimine ve küresel forex, CFD ve hisse senedi piyasalarına, diğer tüm Defi platformlarından çok daha fazla erişim sunar.

Alım satımda yeniyseniz, yukarıdakilerin tümünü sunduğu için TMS Ağı (TMSN) mükemmeldir ve ayrıca deneyimli herhangi bir kişinin tam alım satımını otomatik olarak kopyalayabileceğiniz TMS Copy Trading veya MetaTrader Expert Advisor Cloning gibi özelliklere sahiptir. tüccar veya danışmanlar.

Bunların tümü, ticaret ücretleri, staking ödülleri gibi birçok şey için kullanılabilen ağın belirteci $TMSN üzerinden yürütülür ve ayrıca yukarıda bahsedilen ticaret araçlarına ve daha fazlasına özel erişim için buna ihtiyacınız vardır.

Daha önce yalnızca profesyonel yatırımcılara açık olan bu özellikler artık herkese açık bir DeFi platformunda mevcut. Büyük getiri potansiyeli açık olduğundan, pazarın TMS Network (TMSN) konusunda heyecanlanmasının nedeni budur. Ancak bunun etkisi, Shiba Inu (SHIB) ve Stacks (STX) gibi diğer kriptoların da işine yarayabilir.

Shiba Inu'nun (SHIB)

Shiba Inu (SHIB), maskotu Shiba Inu av köpeği olan Ethereum tabanlı bir altcoindir. Ağustos 2020'de Ryoshi olarak bilinen isimsiz bir kişi veya grup tarafından oluşturuldu ve bazıları tarafından Dogecoin'e rakip olarak görülüyor.

Shiba Inu (SHIB), meme parasının sadık bir takipçisi olan SHIBArmy tarafından "Dogecoin katili" olarak bile adlandırıldı. Ve geçen boğa sezonunda, piyasa kapitalizasyonunda önemli bir artış gördü ve 41 milyar dolara ulaştı.

Shiba Inu (SHIB) yalnızca bir meme madeni para olsa da, bol miktarda ilgi uyandıran bu özel paralardır. Ve TMS Network'ten (TMSN) tamamen farklı olduğu için, çektiği likiditenin Shiba Inu (SHIB) gibi madeni paralara dönebileceğine inanıyoruz.

Stacks (STX)

Stacks (STX) haberleri çok geç yapıyor. Akıllı sözleşmelerin ve dApp'lerin Bitcoin blok zincirinde oluşturulmasını sağlayan, Bitcoin'in üzerine inşa edilmiş bir katmandır. Bu, 500 milyar dolarlık Bitcoin sermayesinin kilidini açar ve Stacks'in (STX) başka bir büyük hareket ettirici olabileceğine inanıyoruz.

Yığınlar (STX) katmanındaki tüm işlemler otomatik olarak hashlenir ve Bitcoin blok zincirinde karara bağlanır ve hepsinden önemlisi, Bitcoin ağının güvenliğinden yararlanır.

Stacks (STX) 2020'de piyasaya sürüldü ve bazı muhteşem geri dönüşler gördü, ancak diğer her şeyde olduğu gibi düzeltti. Bununla birlikte, TMS Network'ten (TMSN) farklı bir şey sunduğundan, Stacks'in (STX) likidite taşmasının bir kısmını kazanma potansiyeli dikkate alınmaya değer.

Çözüm
TMS Network (TMSN) ön satışı gerçekten ilgi görüyor ve birçok bilgili yatırımcı, halka satışa çıkmadan önce giriyor. Ancak tüm yeni likidite ile, her zaman kazanan başkaları vardır ve Shiba Inu (SHIB) ve Stacks'in (STX) de fayda sağlayabileceğini düşünüyoruz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ