Bu yazımızda sizlere Token Club (TCT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

Bu yazımızda sizlere Token Club (TCT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

Token Club (TCT) Nedir?

TokenClub, "piyasa bilgileri, yatırım danışmanlığı ve eğitimi, canlı platform, topluluk, varlık yönetimi, araştırma laboratuvarı ve diğer birçok işlevi" sunan tek durak noktası olma niyetiyle bir kripto para borsasıdır.

Yatırımcısına 7 gün 24 saat telefon desteği sağlayan ilk Türk borsası olan ICRYPEX’te siz de hesap açın ve en düşük komisyon oranlarıyla hızlıca Bitcoin ve Kripto para satın alın.

TokenClub, kabaca (1) harici arayüz ve veri yapılarına, (2) dahili işleme ve (3) dahili hizmet tekliflerine bölünebilen üç katmanlı bir kurulum benimser.

Bu kurulum, TokenClub'ın, kullanıcıların seçtikleri borsalardan çeşitli API'leri kaydetmeleri gerekmediği, ancak yalnızca bir TokenClub hesabına ihtiyaç duydukları toplu değişim işlevleri sunmasına olanak tanır. Bu işlev ayrıca "çapraz değişim hızlı token transferi, marj ticareti ve diğer işlevleri" sunar.

TokenClub ayrıca Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 tokenı olan TCT’yi  piyasaya sürdü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ