Kullanıcıların vergi vermelerine yardımcı olan bir kripto vergi yazılımı sağlayıcısı olan TokenTax, Uniswap V2 için destek ekledi.

TokenTax, Uniswap V2 İçin Destek Ekledi.

Kullanıcıların vergi vermelerine yardımcı olan bir kripto vergi yazılımı sağlayıcısı olan TokenTax, Uniswap V2 için destek ekledi.

Entegrasyon, kullanıcıların sadece Ethereum (ETH) adreslerini bağlamaları gerektiği ve Uniswap V1 ve V2 işlemlerinin otomatik olarak TokenTax hesaplarına aktarılacağı anlamına geliyor.

TokenTax, diğer iki merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünü de destekleyeceğini söyledi - Curve Finance ve Aave. Haber, ABD İç Gelir İdaresi'nin şüpheli kripto sahiplerine işlemlerini doğru bir şekilde bildirip bildirmediklerine dair yeni bir mektup gönderdiği bir zamanda geliyor.

Genel olarak kripto vergilerinin ve özellikle DeFi vergilerinin karmaşık olduğu söyleniyor, çünkü işlem geçmişlerini indirmek ve vergilendirilebilir bir olayın ne olduğunu ve neyin olmadığını söylemek her zaman kolay değildir. TokenTax rakibi CoinTracker, Uniswap dahil olmak üzere çeşitli DeFi protokollerini de destekliyor, ancak Uniswap V2'nin yazılımına da entegre olup olmadığı net değil.

 Uniswap V2, bu yılın Mayıs ayında ERC20 kurları, daha fazla manipülasyona dirençli fiyat oracle'ları ve flash swaplar dahil olmak üzere birçok yeni özellik ile hayata geçti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ