Bu yazımızda sizlere Tokocrypto (TKO) Nedir? Sorusunun cevaını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Tokocrypto (TKO) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi TKO Token

Bu yazımızda sizlere Tokocrypto (TKO) Nedir? Sorusunun cevaını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Tokocrypto Nedir?

2018 yılında kurulan Tokocrypto, ticaret hacimleri ve kullanıcı kayıtlarında Endonezya'nın en hızlı büyüyen dijital varlık borsasıdır.

Tokocrypto platformu, kullanıcıların şunları yapmasını sağlar:

Hızla büyüyen bir kripto borsasına erişim kazanın.

Endonezya pazarında yatırım riskini alın.

Endonezya'daki büyük kripto kullanıcı akışından yararlanın.

Merkezi olmayan tekliflere katılın.

Çok sayıda varlık için zincirler arası getiri oluşturmaya erişin.

TKO tarafından desteklenen dijital koleksiyonlar ve yaratıcı varlıklar için Endonezya’nın türünün ilk örneği olan TKO NFT Arcade’e katılın.

Tokocrypto (TKO) Nedir?

2018 yılında kurulan Tokocrypto, ticaret hacimleri ve kullanıcı kayıtlarında Endonezya'nın en hızlı büyüyen dijital varlık borsasıdır. Tokocrypto, kapsamlı bir Tokocrypto ekosistemi oluşturmak ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için Binance Akıllı Zincirinden yararlanır.

Tokocrypto'nun misyonu, Endonezya'nın 345,3 milyon mobil kullanıcısını Tokocrypto'nun platformuna ve ekosistemine dahil etmek ve kripto para birimlerinin Endonezya'ya kitlesel olarak benimsenmesini sağlamaktır.

TKO, Tokocrypto’nun yerel yardımcı program tokenı olup aşağıdaki işlevlere sahiptir:

Tokocrypto Platformunun Faydaları: Bir değişim platformu tokenı olarak, TKO tokenı sahipleri işlem ücreti indirimlerine, airdrop yetkilerine, ürün itfa ve diğer teşviklere sahip olacak.

CeFi Programlarına Katılım: TKO tokenleri, TKO Para Yatırma, TKO Tasarruf ve TKO Geri Ödeme gibi para yatırma ve tasarruf programlarında kullanılabilir.

Çapraz Platform DeFi Kullanım Durumları: Planlanan kullanım örnekleri, TKO'nun çiftlik havuzları, borç verme ve daha fazlası aracılığıyla üçüncü taraf DeFi platformlarına entegre edilmesini içerir.

NFT Pazaryeri: TKO tokenları, NFT pazarının (TKO NFT Arcade) omurgası ve içerik oluşturucular ile izleyicileri arasındaki ödeme ağ geçidi olacaktır. Tokocrypto, yeni ortaya çıkan genç sanatçıların dijital koleksiyonları ve yaratıcı varlıkları için Endonezya’nın türünün ilk örneği olan pazar yeri ile Endonezya NFT manzarasına öncülük edecek.

Proje, bir tur özel token satışından 500.000 USD topladı ve TKO toplam token arzının %1.0'ı 0.10 USD / TKO'dan satıldı. Ek olarak, TKO tokenları pazarlama kampanyaları aracılığıyla da dağıtıldı.

Mart 2021: 2.000.000 TKO tokenları, Safepal Kampanyası aracılığıyla 47.000 kişiye dağıtıldı.

Ağustos 2020: 2.386.377 TKO token, Tokocrypto Exchange'in yönlendirme programı aracılığıyla 21.034 kişiye dağıtıldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ