Fundstrat'tan Tom Lee, en yükselişli Bitcoin (BTC) fiyat tahminlerinin uzun vadede doğru olabileceğine inanıyor

Tom Lee Çıldırtan Bitcoin Yorumlarına Devam Ediyor – İşte Son Rakam

Fundstrat'tan Tom Lee, en yükselişli Bitcoin (BTC) fiyat tahminlerinin uzun vadede doğru olabileceğine inanıyor

Fundstrat'ın kurucu ortağı Tom Lee, Bitcoin'in fiyatının 500.000 dolara kadar yükselebileceğini söylüyor. Ancak, böyle bir gökyüzündeki fiyat hedefi için kesin bir zaman çizelgesi sağlamadı.

500.000 Dolar Çok Fazla Sürmez

Lee, BTC'nin yarışta Dow'u 40.000'e çıkarabileceğini tahmin etti. Nasdaq ile yaptığı son röportajda, BTC'nin, şu anda bir milyonun yarısında duran kullanıcı sayısını ikiye katlayarak yukarıda belirtilen hedefe vurabileceğini açıkladı.

250.000 $ ve 500.000 $ tahminlerle manşet yapan "parabolik boğalar" sorulduğunda, Lee uzun vadede mümkün olabileceğini söyledi.

"Bence uzun vadede bu mümkün çünkü bugün Bitcoin'in işlem faaliyeti PayPal'ın iki katı."

En Kötü İhtimali Beklemek

Lee'ye göre, Bitcoin daha ucuz ve daha güvenli olduğundan geleneksel finansal sistemlerden daha iyi çalışıyor. İşleri perspektife sokmak için, birinin neredeyse 1 milyar dolarlık BTC transferi için 3.90 dolar ücret ödemesi gerekiyor.

 Azgın bir boğa olmasına rağmen, Lee ayrıca Bitcoin'in nihai olarak imha edilebileceğine inanıyor. Potansiyel yüzde 51'lik bir saldırı veya kripto para birimini rampaları yasaklayan hükümetler gibi kıyamet dolu senaryoları yayınladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ