TON blok zincirinin geliştiricileri, ABD mahkemesinin karar vermesine rağmen, hala konuşlandırmayı düşünüyor.

TON Topluluğu:

TON blok zincirinin geliştiricileri, ABD mahkemesinin karar vermesine rağmen, hala konuşlandırmayı düşünüyor.

TON blok zincirinin arkasındaki organizasyon olan TON Labs sözcüsü Fedor Skuratov, yaptığı açıklamada  ABD mahkemesinin son olumsuz kararlarının kendileri için sürpriz olmadığını açıkladı.

“Topluluk bu (ya da başka bir) senaryoya hazırdı. TCF [TON Topluluk Vakfı].  tarafından TON'un başlatılması da dahil olmak üzere birçok seçeneğimiz var.  Daha fazlasını söyleyeceğim, hiç kimse  TON'un başka herhangi bir kurum, kişi veya topluluk tarafından başlatılmasını engelleyemez, çünkü TON merkezi olmayan açık kaynaklı bir çözümdür. Zaten iki farklı test ağı var ve topluluk içinde en az bir grup başlatmayı planlıyor. ”

“Kimse TON'un Lansmanını Önleyemez”

TON Labs, TON’un ana ağını forklayarak SEC ve ABD mahkemelerini atlayabileceklerine inanıyor. Bunu yaparak, blockchain orijinal projeden yasal olarak ayrıştırılacak. Bunun olması durumunda, orijinal yatırımcıların bunun yerine bu forklu ağda yayınlanan varlıkları ödemek zorunda kalabilirler:

“Çekirdek ağ (Mainnet) olarak neyin tanınacağı meselesi, sadece toplumun tanınması meselesidir. Diğer şeylerin yanı sıra, TON yatırımcılarıyla haklarını Telegram’ın başlangıçta bahsi geçen TON ağında kripto paraların diğer gram tokenlarına dönüştürme konusunda müzakere etme seçeneğini düşünüyoruz. ”

 Bu noktada, önerilen çözümün Telegram kurucusu Pavel Durov tarafından onaylanıp onaylanmadığı açık değil. Ancak TON blok zincirinin açık kaynaklı bir proje olduğu düşünüldüğünde, düşüncesi bile önemli olmayabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ