Uzman Wall Street tüccarı ve kripto para birimi analisti Tone Vays, uzun vadeli bir Bitcoin boğası, önde gelen kripto para biriminin tehlikeli fiyat hareketine ağırlık veriyor.

Tone Vays Bitcoin’de Fiyat Beklentisini Açıkladı

Uzman Wall Street tüccarı ve kripto para birimi analisti Tone Vays, uzun vadeli bir Bitcoin boğası, önde gelen kripto para biriminin tehlikeli fiyat hareketine ağırlık veriyor. Vays, aylarca Bitcoin'in bir sonraki uzun vadeli boğa koşusuna çıkmadan önce büyük bir gerileme geçireceği konusunda uyarılar yayınladı.

Tone Vays geçen yılın Kasım ayında Bitcoin'in Mayıs 2020'den önce muhtemelen 7.000 doların altına düşeceğini söyledi.

Piyasaların durumu hakkındaki son videosunda Vays, kripto tüccarlarına, son düşüşe rağmen Bitcoin'in daha da düşebileceği konusunda uyarıyor.

“Ayı piyasası bitmeden önce acının nasıl hissedilmesi gerektiğini hep söylediğimi biliyor musun? Yeterince acı hissedildiğinden emin değilim. Yine de yakın. ”

Vays, Bitcoin'in borsadaki bir sonraki hamlesini tahmin ediyor.

“Günlük grafik sadece kırmızı 6'da. Şimdi, kırmızı 9 elde edebilmemiz için, Bitcoin'in fiyatının şu andan itibaren üç gün içinde 4.800 $ 'ın altına düşmesi gerekiyor. Dürüst olmak gerekirse, bunun gerçekleşme şansı olduğunu düşünüyorum ama borsa da sorun yaşamaya devam etmek zorunda. ”

Dow Jones Sanayi Ortalaması (Dow), ABD Başkanı Donald Trump'ın koronavirüs pandemisini ulusal bir acil durum ilan eden ve “federal hükümetin tüm gücünü açığa çıkarma” sözü üzerine yaptığı açıklamanın ardından Cuma günü yükseldi.

Perşembe günü 21.197 seviyesine düşen Dow Endeksi % 9.36 artışla haftayı 23.185 seviyesinden bitirerek 1.985 puan yükseldi.

“Borsa sabahları burada oldukça güzel bir şekilde toparlanıyor… Vadeli işlemler piyasasında yukarı doğru güzel bir kopuş var gibi görünüyor.”

Bitcoin'i 5.074 dolardan izliyor ve daha fazla düşüş olasılığı var.

“Daha düşük en düşük seviyeyi göz ardı etmiyorum ama pek olası değil. Bu yüzden düşük seviyenin % 90 olma şansı olduğunu düşünüyorum. ”

Ancak, daha fazla Bitcoin satın almak için dairesini satmayı planladığı bir dizi olduğunu ekliyor: BTC 2.750 $ - 2.950 $ - nihai düşük seviyeler.

“Sanırım şimdi Bitcoin'in dengesini bulduğu bir noktaya geliyoruz…

Hala Bitcoin'in bir kez daha 5.000 doların altına düşeceğini düşünüyorum. Hâlâ düşünüyorum - benim için delice olduğu kadar - yeterince acı olduğunu sanmıyorum. Yeterli hayal kırıklığı olduğunu sanmıyorum…

1.000 doların olacağına inanmıyorum. Bitcoin 1.000 dolara inerse panikleyeceğim. Bunu beklemiyorum. Bitcoin 3.000 doların altına düşerse, bu kanalın takipçileri zihinsel ve umarım finansal olarak da hazırlanacaktır.

 Yine bir kez daha 5.000 doların altına düşeceğimize inanıyor muyum? Cevap aslında öyle. Sanırım bir kez daha 5.000 doların altına düşeceğiz. Bugün olabilir, yarın olabilir, gelecek hafta olabilir. Ve biliyor musunuz, yarıya düştükten sonra olabilir. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ