The Open Network'ü (TON) ilerletmek için var olan, kar amacı gütmeyen bir geliştiriciler ve meraklılar derneği olan TON Vakfı, bugün TON'daki birincil bağış toplama platformu Tonstarter'ın 1,5 milyon dolarlık bir başlangıç turunu kapattığını duyurdu.

Tonstarter, Açık Ağ (TON) için Birincil Bağış Toplama Platformu Olarak 1,5 Milyon Dolarlık Tohum Turunu Kapattı

The Open Network'ü (TON) ilerletmek için var olan, kar amacı gütmeyen bir geliştiriciler ve meraklılar derneği olan TON Vakfı, bugün TON'daki birincil bağış toplama platformu Tonstarter'ın 1,5 milyon dolarlık bir başlangıç turunu kapattığını duyurdu.

Tüm blok zincirlerini ve Web2 interneti tek bir açık ağda birleştiren devrim niteliğinde bir teknoloji olan TON'daki sayısız projeyi destekleyecek olan Tonstarter, bir yatırım yönetimi şirketi olan Kingsway Capital, bir kripto para borsası olan Gate.io ve DWF Labs'tan tohum finansmanı aldı. dünyanın en hızlı büyüyen yüksek frekanslı kripto para ticareti kuruluşlarından biri olan Digital Wave Finance'in (DWF) bir yan kuruluşu.

Tonstarter, bir TON ekosistem girişim kurucusu olan First Stage Labs tarafından kuluçkalanmıştır. Platformun danışmanları arasında, TON Elçisi ve Orbs'un kurucusu Tal Kol, Proof-of-Stake (PoS) mutabakatını kullanan güvenli bir izinsiz doğrulayıcılar ağı tarafından yürütülen açık, merkezi olmayan ve halka açık bir blockchain altyapısı ve Kuluçka Başkanı Justin Hyun yer alıyor.

Bağış toplama platformu, milyarlarca Telegram kullanıcısını orijinal Web3 ile güçlendirmek için doğan TON ekosistemindeki çeşitli projeleri destekleyecek. Odak sektörleri arasında merkezi olmayan finans (DeFi), merkezi olmayan borsalar (DEX'ler), saklama dışı cüzdanlar, borç verme ve borç alma protokolleri, oyun ve meta veri deposu yer alıyor.

Tonstarter'ın Kurucusu Alex Plotvinov, "Bugün 1,5 milyon dolarlık bir başlangıç turunun kapanışını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi. "TON'daki ana bağış toplama platformu olan Tonstarter, TON ekosistemindeki pek çok harika projeyi besleyecek ve destekleyecek, uzmanlık ve bir ağ sunarken aynı zamanda inşaatçıları ilgili yatırımcılar ve danışmanlarla buluşturacak. Şeffaf, kolaylaştırılmış ve ölçekli blockchain projelerine yatırım yapmayı hedefliyoruz.

Tonstarter tarafından inkübe edilen projeler, Telegram Uygulamasına erişebilecek ve sosyal ağın 700 milyon kullanıcı tabanını, orijinal olarak Telegram ekibi tarafından tanıtılan bir ağa açacak. Plotvinov'a göre, Telgram'ın kullanıcı tabanının gözetim dışı cüzdanlar ve DEX'ler gibi Web3 hizmetlerine erişme olasılığı, Tonstarter tarafından geliştirilen projeler için büyük bir potansiyel yaratıyor. Plotvinov ekledi.

Telegram kullanıcılarının sadece yüzde 5'inin diğer kullanıcılara ödeme yapmaya veya Web3 oyunları oynamaya başladığını hayal edin. Bu zaten 35 milyon aylık aktif kullanıcı, ki bu diğer tüm blok zincirlerinden daha fazla. Bu nedenle Tonstarter topluluğu üyelerinin Telegram botuna bağlanmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Ayrıca, projelerin sermaye artırmasına ve bir topluluk oluşturmasına olanak tanıyan bir platform olan Tonstarter Launchpad, 50.000'den fazla topluluk üyesiyle bir İlk DEX Teklifi (IDO) ve airdrop'ları başarıyla gerçekleştirdi.

TON ana ağında AMM tabanlı bir DEX olan ve takas ve verim çiftçiliği gibi çeşitli gelir yaratma fırsatlarının yanı sıra bir gösterge panosu sunan Megaton Finance, platformu halihazırda 17.000 katılımcının yer aldığı bir topluluk teşvik programı başlatmak için kullandı.

Açık Ağ Hakkında

Açık Ağ (TON), tüm blok zincirlerini ve Web2 interneti tek bir açık ağda birleştiren devrim niteliğinde bir teknolojidir. Milyarlarca Telegram kullanıcısını orijinal Web3 ile güçlendirmek için doğdu. İlk olarak Telegram ekibi tarafından sunulan ve özgürlük ve açıklık değerlerini devralan bu proje, 2020'den beri açık kaynaklı bir topluluk projesi olarak yürütülüyor. 2 üzeri 60 parça zincirinin gücüne kadar alt bölümlere ayrılabilir. Saniyede milyonlarca işlemi neredeyse anında destekleyebilir.

Telegram, insanların bağlantıda kalmasına yardımcı oldu. TON, toplulukları ekonomiye dönüştürecek. Daha fazla bilgi edinin: https://www.ton.org

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ