Yaklaşık 15 günden beri kripto para birimlerinde yaşanan dalgalanma oldukça dikkat çekti.

Toparlanma Sürecinde Bu Altcoinler Satışa Çıkarıldı!

Yaklaşık 15 günden beri kripto para birimlerinde yaşanan dalgalanma oldukça dikkat çekti. Günlük haberleri takip edenler piyasanın bir gün iniş bir gün de çıkış haberlerine şahit olmuşlardır. Hal böyle olunca da balinalar kimi altcoinleri satışa çıkardı. Satış baskısı netice olarak borsalardan ayrılan USDT miktarını da önemli boyutlara taşıdı.

Balinaların son zamanlarda elden çıkardığı kripto para birimleri piyasadaki yatırımcılar tarafından yakından takip edilirler. Zira bilirler ki, balinaların satışlarında etkilenen koinler yoğun bir fiyat düşüşüne maruz kalır.

Balinaların son zamanlarda elden çıkardığı kripto para birimlerine gelince bu koinler APE, GALA , WOO, ve OGN şeklinde. Tabi bu süreçte stablecoin’lerin de yoğun olarak satıldığı görülüyor.

Geçen haftadan bu yana en çok satış yapılan altcoinler arasında SAVO ve SRM gibi tipik balina altcoinleri yer alıyor. Balinaların bu iki altcoin’de satışları milyar dolarları bulmuş durumda. Balinalar bu koinleri elden çıkarınca bu koinlerde oluşan hareketlilik gerginlik uyandırsa da piyasa toparlanmaya dönünce bu gerginlik yerini sakinliğe bıraktı.

Son olarak balinaların son zamanlarda meme coin Shiba Inu’yu biriktirme safhasında olduğunu da belirtelim. Bu birikimin kuşkusuz önemli bir nedeni daha bulunuyor. Daha önceden de belirttiğimiz üzere Shiba Inu metaverse projesinin aktifleştirmek üzere.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ