Stellar Lumens, yazı yazılırken gün geçtikçe artan bir kanalda işlem görüyordu. Kara Perşembe sıkıntılarından kurtulan diğer altcoinler ile aynı öngörüde yakalanan XLM, daha iyi bir iş çıkardı.

Stellar Lumens, yazı yazılırken gün geçtikçe artan bir kanalda işlem görüyordu. Kara Perşembe sıkıntılarından kurtulan diğer altcoinler ile aynı öngörüde yakalanan XLM, daha iyi bir iş çıkardı ve fiyat işaretinin sadece yüzde 20 altında işlem gördü.Altcoin, desteği 0.033 $ 'dan indirdi ve son bir buçuk ay içinde fiyatı neredeyse yüzde 120 arttı. Bu nedenle, 12 Mart öncesi fiyatı ile yüzde 20'lik fark, pazarın geri kalanından nispeten daha iyi.

Yukarı kanaldaki artış sırasında kırılan bir diğer önemli destek seviyesi 0.047 $ idi. MACD göstergesi, günlük grafikte yükseliş momentumuna işaret etti, çünkü MACD hattı sinyal çizgisinin üzerindeydi ve 0'ın üzerinde bir eğilim gösteriyordu.

 Merkezi olmayan bir para biriminden daha fazla bir ödeme ağ geçidi şirketi olarak ahlakına sadık olan Stellar Vakfı, geçtiğimiz hafta, XLM'nin para gibi suç faaliyetleri için yasadışı faaliyetlerde kullanılmasını önlemek için blockchain adli tıp şirketi Wells Fargo destekli Elliptic ile bir ortaklık sağladığını duyurdu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ