TradeSanta, yeni başlayanlar ve profesyonel traderlar için çok uygun bir kripto para birimi ticaret otomasyon yazılımıdır.

Genel Bakış

TradeSanta, yeni başlayanlar ve profesyonel traderlar için çok uygun bir kripto para birimi ticaret otomasyon yazılımıdır. Tam zamanlı işiniz haline gelmeden kripto piyasasındaki dalgalanmalardan 7/24 yararlanabilirsiniz. Nasıl mı? gelin bir göz atalım!

Özetle, TradeSanta, Binance, Huobi gibi en iyi borsalara bağlanmak ve bunların üzerine ticaret stratejilerinizi uygulamak için bir yazılımdır.

Özet

Başlangıç dostu bir arayüz

Profesyonel tüccarların seçimi

Duyarlı destek ekibi

DCA ve Grid Botları

Long ve Short Stratejiler

MACD, Bollinger Bantları, RSI

Sanal ticaret

Ücretsiz plan mevcut ve birden fazla premium plan

Telegram bildirimleri

Artılar ve Eksiler

TradeSanta, hem deneyimli hem de acemi traderlar için mükemmel bir seçimdir. Kontrol panelinde döviz kurları, çizelgeler ve eğitimlere ek olarak Binance, Bittrex, Bitfinex ve HitBTC'den grafikler bulabilirsiniz.

Manuel ticaret özelliği, platform kullanıcıları için de mevcuttur. Sadece bir erişim noktası, para birimi ve hacim seçin.

Ayrıca, Grid veya DCA botlarını kullanarak stratejilerinizi otomatikleştirebilir veya doğrudan kontrol panelinizin arayüzünden bir token satın almanın veya satmanın hızlı bir yolu olan Smart Order yardımıyla emir verebilirsiniz.


Ekip şu anda yeni başlayanlar ve gelişmiş traderlar için çeşitli özellikler eklemek için çalışıyor. CEO, ürünü 2020'de piyasaya sürerlerse, şu anda TradeSanta'nın üstünde bulunmayan margin ticareti özelliğiyle başlayacaklarını söylüyor.

Özellikleri

TradeSanta kullanıcıları arasında popüler olan en önemli özelliklerden biri, piyasadaki en popüler stratejileri uygulayan long ve short botlarıdır.

Long bir ticaret, daha düşük bir fiyata değeri artması beklenen tokenları satın alır, böylece daha sonra daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz.

Short bir strateji, aynı miktarı geri satın almak amacıyla daha yüksek bir fiyata değer kaybetmesi beklenen coinleri satar, ancak daha da düşük bir fiyata - bu size aynı miktarda kripto para artı elde edilen kâr bırakır.

TradeSanta'nın üstünde bir tane daha popüler seçenek var: riskleri yönetmenize yardımcı olabilecek DCA ve Grid botları.

Bu botlar, varlığın fiyatı ters yöne gittiğinde fazladan emir verir. İki strateji arasındaki fark, DCA botunun tüm emirler için bir kar alma hedefi koyması ve Grid botunun her emir için ayrı ayrı TP yerleştirmesidir.

Diğer Ürünlerle Karşılaştırma

Üstlerinde işlem yapmaya bile başlamak için biraz fazla karmaşık görünen diğer platformlarla karşılaştırıldığında, bu hizmetin sindirilebilir kontrol paneli, kripto para alıp satmak için yeterince kolaydır. Kripto borsalarında işlem yapmayı sevip sevmemeniz de önemli değil. Platform her iki durum için de uygun.

Artı, TradeSanta ile, iOS veya Android uygulamasını kullanarak hareket halindeyken satın alıp satabilirsiniz ki bu oldukça uygundur.

Kullanıcı Deneyimi

TradeSanta kurucuları 2018'de kripto piyasalarının dinamik olabileceğini zaten biliyordu. Bu nedenle, yeni başlayanlar ve profesyonel tüccarlar için uygun olan basit bir ticaret robotu geliştirmek istediler.

Bakiye grafiğini içeren gösterge paneli, ilerlemenizi, toplam bakiyenizi, döviz kurlarınızı ve en iyi kurları izlemenizi sağlar. Sihirbaz size rehberlik edecek ve önceden belirlenmiş strateji şablonları başlamanız için sizi cesaretlendirecektir.

Stratejiler

TradeSanta'yı rakiplerinden ayıran şey, botların ticareti başlatmak için kullandıkları teknik analiz araçlarıdır.

Bollinger volatiliteyi ölçer ve mevcut fiyat üst veya alt banda ulaştığında alım satım sinyalleri gönderir.

Martingale, her ekstra emrin hacminin 1,05 ila 2 kat otomatik olarak artmasıdır. Bu nedenle, sonraki her ekstra emir bir öncekinden daha büyük hacme sahip olacaktır.

Verim

Profesyonel traderlar için en büyük sorunlardan biri, çok sayıda piyasayı 7/24 aynı anda takip etme ve ticaret yapma ihtiyacıdır.

TradeSanta'nın Maximum planı ile, seçtiğiniz önceden programlanmış stratejilere göre her gün sınırsız sayıda bot çalıştırabilirsiniz.

Hizmet, size en seçkin borsaların yanı sıra istediğiniz kadar piyasayı kapsama şansı verir.

Güvenlik

TradeSanta ekibi, kullanıcılarının hesaplarını ve kişisel bilgilerini korumak için her şeyi yapar. Örneğin, TradeSanta web sitesinde düzenli güvenlik denetimleri yaparlar ve yalnızca yüksek standartlar belirleme konusunda itibara sahip borsalarla çalışırlar.

API anahtarları yalnızca botun işlem yapmasına izin verir ve ekip, kullanıcıların fonlarına erişemez veya bunları çekemez.

Ekstra güvenlik için, 2FA'yı etkinleştirmek, güvenli bir şifre seçmek veya değişiminizdeki API izinlerini kontrol etmek de isteyebilirsiniz.


Fiyatlandırma

TradeSanta'nın sunabileceği dört planı var.

Ücretsiz plan. Bu planla, hacminiz ayda 3K $ 'dan az veya buna eşitse maksimum 2 bot çalıştırabilirsiniz.

Temel plan size ayda 14 $ karşılığında maksimum 49 bot satın alır.

Gelişmiş, 99'a kadar bot ve diğer bazı avantajlara sahip bir plandır.

Maksimum plan, kullanıcılara her yıl satın aldıklarında ayda 70 ABD doları ve ayda 42 ABD doları karşılığında sınırsız sayıda bot sağlar.

Tüm yeni kullanıcılar, daha sonra iki bota kadar ücretsiz bir plana geçmek için 5 günlük bir Temel plan denemesi alır.

Sonuç

TradeSanta size ticaret stratejinizi otomatikleştirmeniz ve bunu ücretsiz yapmanız için hızlı bir yol sunar.

Daha da önemlisi, otomasyonun size uygun olup olmadığını görmek için hemen ödeme yapmanız gerekmez. Sonuçları değerlendirmek için zamanınız olacak.

Öyleyse, böyle bir yaklaşımın en yaygın avantajları nelerdir?

TradeSanta ekibi, otomatik ticaretin en büyük avantajlarından birinin, grafiklerinizi sürekli güncellemekten geri adım atabilmeniz olduğunu savunuyor.

Kendinize diğer iş arayışlarına odaklanma özgürlüğünü verin, çok ihtiyaç duyduğunuz uykuyu yakalayın veya hak ettiğiniz boş zamanların tadını çıkarın.

Gerçek zamanlı izleme, yatırımcılara en çok ihtiyaç duydukları anda güncellemeler verilmesini sağlar, şeffaf analizler, bir kullanıcının stratejilerinin nasıl performans gösterdiğine dair bir bakışta içgörü sağlar ve Telegram bildirimleri, acil eylem yapılması gerektiğinde uyarılar verir.

TradeSanta hakkında daha fazla bilgi edinin

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ