TradeSanta’nın mobil uygulaması, cebinizde otomatik ticaretin tüm potansiyelini ortaya çıkardı.

TradeSanta, Uygulamalarının Güncellenmiş Bir Sürümünü Başlattı

TradeSanta’nın mobil uygulaması, cebinizde otomatik ticaretin tüm potansiyelini ortaya çıkardı. Uygulamanın tüm web özelliklerine sahip güncellenmiş sürümü artık mobil cihazınızda kullanılabilir. Android veya iPhone'unuzdan DCA ve Grid botlarını çalıştırın ve her emir için ayrı ayrı veya yürütülen tüm emirler için kâr hedefleri yerleştirmek istiyorsanız hemen hareket halindeyken karar verin.

TradeSanta Mobil Uygulamalarını Güncelledi

TradeSanta mobil uygulamalarını güncelledi. Artık bundan sonra cep telefonunuzda web sürümünün tüm işlevlerinden yararlanabileceksiniz. Örneğin, bot türlerine sahip sekmeyi tıklayarak, genel kârlılık göstergeleri ve işlem grafikleri gibi web'deki metriklerle bot ayrıntılarına erişeceksiniz.

Buna ek olarak, ekip tüm ticaret akışını yeniden tasarladı ve tüm yeni kullanıcılar için bir rampa sağladı. Uygulamanın yeni sürümü ile tek bir tıklamayla bir borsa hesabı oluşturmanız da mümkündür.

TradeSanta botları, yatırımcıların lehine kripto para birimi dalgalanmalarını 7/24 işler ve aynı anda yüzlerce emir verebilir. Herhangi bir duygu olmadan, algoritmalar diğer pazar oyuncularına göre önemli avantajlar sağlar.

Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Bir işlem çifti seçebilir, botlarınızın ayarlarını özelleştirebilir ve Bittrex, Bitfinex, HitBTC, Huobi, Binance ve UPbit üzerinden işlem yapabilirsiniz.

İşlem yapmaya başlamak için bir plan seçmeniz yeterlidir. Minimum ücretsiz paketle, maksimum 3 bin dolarlık işlem hacmiyle iki adede kadar bot çalıştırabilirsiniz. Diğer planlara gelince, fiyatlar değişiyor ancak yıllık olarak satın alırken daha az ödeme yaparsınız: Aylık 14 dolarlık Temel plan, sınırsız ticaret hacmi ve çift sayısı ile 49'a kadar bot kullanmanıza izin verir. HitBTC promosyonu ile aylık 21 $, 49 bot'a kadar, Maksimum Plan ile 70 $ 'a mal olan sınırsız sayıda bot çalıştırabilirsiniz.

 Androidve iPhone için uygulamayı indirebilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ