Bu yazımızda sizlere Travala (AVA) Nedir? sorusunun cevabını vererek AVA Coin hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

Travala (AVA) Nedir? İşte Detaylarıyla Kripto Para Birimi AVA Token

Bu yazımızda sizlere Travala (AVA) Nedir? sorusunun cevabını vererek AVA Coin hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

Travala (AVA) Nedir?

Travala.com platformunun yerel kripto para birimi olarak AVA (BEP-2 token standardı), Travala.com'un takip ettiği tüm mevcut ve gelecekteki kullanım durumlarının merkezinde yer almaktadır. AVA ile Travala.com'u kullanma teşviki, ek avantajlar ve gelişmiş kullanıcı katılımı sağladığı için daha da güçleniyor.

Travala.com tüketici tabanı büyümeye devam ederken, AVA kullanımı platformdaki deneyiminizin ayrılmaz bir parçasıdır. Değerli ödüllerle teşvik edilen kullanımıyla, AVA'ya olan talebin, tüm paydaşların yararlanabileceği sağlıklı bir dahili token ekonomisinin kurulmasına yol açan platformun benimsenmesiyle paralel olarak artması beklenebilir.

AVA Coin Nedir?

Travala, kullanıcıların hem kripto hem de geleneksel ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilecekleri, otel ve uçak rezervasyonları için çevrimiçi bir platformdur.

Kullanıcılar, rezervasyon indirimlerine hak kazanmak için Travala tokenini (AVA) kilitleyebilir. Aynı zamanda, AVA tokenlerini Travala platformunda kilitleyerek de ödüller kazanabilirler.

Daha fazla AVA tokeni kilitleyen kullanıcılara daha yüksek kademeli indirimler sunulur. Travala'nın üç aylık bir AVA yeniden satın alma planı vardır ve bunun toplam net rezervasyon komisyonlarının %20'si, AVA'yı açık piyasadan yeniden satın almak ve yakmak için kullanılacaktır. Bu yeniden satın alma planı, toplam AVA arzı 40.000.000 AVA'ya ulaşana kadar devam edecektir.

Travala Kripto Nasıl Çalışır?

AVA tokeni, BEP-2 formatında Binance blok zincirinde ve BEP-20 formatında Binance Smart Chain'de çalışır. Geliştiriciler, her üç ayda bir kârın %20'sine eşit tokenlerin bir kısmını kullanır - Binance borsasının tokenini anımsatan bir şema bu. Nihai hedef, 21.571.086 tokeni ortadan kaldırmak ve toplam sayıyı 40 milyona çıkarmaktır.

Birikim Odaklı Akıllı Program olarak mevcuttur. Kullanıcı, hesabına 5.000'e kadar tokenkilitleyebilir, bu da onun sadece indirimler ve bonuslar değil, aynı zamanda her ayın başında cüzdanına 50 AVA'ya kadar ulaşmasını sağlar.

AVA, Ağustos 2020'den bu yana token, Bidaochain ekosisteminde teminat varlığı olarak kullanılmaktadır. Bu, Bidaochain kullanıcılarının, karşılığında yerel bir BAI stablecoin almak için sistemdeki AVA tokenlerini bloke edebilecekleri anlamına geliyor.

Travala'nın istikrarının ana nedeni, bu rezervasyon platformunun Binance'e bağlı bir şirket olan TravelbyBit ile birleşmesinden sonra stratejik hale gelen Binance ile yakın işbirliğidir. 

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ