Bu yazımızda sizlere Tribe (TRIBE) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve TRIBE Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Tribe (TRIBE) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve TRIBE Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Tribe (TRIBE) Nedir?

Tribe, dünyanın önde gelen blockchain geliştirme ülkelerinden biri olan Singapur merkezli bir blockchain ekosistem hızlandırıcısıdır.

Tribe, Singapur'da devlet destekli ilk blockchain hızlandırıcı olma ayrıcalığına sahiptir, ancak dünya çapında gelecek vaat eden blockchain şirketlerine mentorluk yapmak ve onları teşvik etmek için sınırlarının çok ötesine ulaşır.

Programa kabul edilen ekipler, birinci sınıf teknik kaynaklar, önde gelen kurumsal ortaklarla ağ oluşturma fırsatları ve katılımcıların Asya, Orta Doğu ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki büyük şehirlerde sermayeye erişimi olan etkileyicilere projelerini sunduğu bir demo turu alır.

Bu şekilde Tribe, programlarına kabul edilmek için yeterince şanslı olan kurucular için fon sağlayan bir boru hattı görevi görür.

Tribe'ın misyonu açıktır: gelecek vaat eden blok zinciri girişimleri ile ürün geliştirme uzmanlığına sahip kamu ve özel ortaklar arasında işbirliğini sağlayarak blok zincirinin benimsenmesini sağlamak.

Katılımcılarına bir dizi hizmet sunsalar da, Tribe bireysel ekip odaklıdır. Hızlandırıcılarındaki her startup'ı yetenek ve hedeflerin benzersiz bir birleşimi olarak görürler ve programı, her bir ekibin özel koşulları göz önüne alındığında, ürünlerini pazara sunmaya en iyi şekilde yardımcı olacak şekilde uyarlarlar.

Tribe'ın sunduğu şey, tam ürün geliştirme ve pazara giriş desteği arayan kurucular için gerçek bir butik programdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ